Reflex Nutrition Vitamin D3

Reflex Nutrition Vitamin D3 - diskuze k produktu

Vitamín D

Reflex Nutrition Vitamin D3 - vysoce kvalitní forma vitamínu D3 ve formě kapslí

Vitamín D je důležitým mikronutrientem, který často v naší stravě chybí. Je rozpustný v tucích, přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a správné funkci imunitního systému. Spolu se svými schopnostmi v oblasti zlepšení imunity přispívá vitamin D3 také při regeneraci a prevenci přetrénování.

Vitamin D3 je v kapslích obsažen ve formě cholekalciferolu, který je nejlépe využitelnou formou vitaminu D. Reflex garantuje nejvyšší čistotu a dohledatelnost použitých surovin a transparentní složení.

Reflex Nutrition Vitamin D3 v bodech:

  • vitamin D3 ve formě cholekalciferolu
  • podpora funkce imunitního systému
  • podporuje regenraci a prevenci přetrénování
  • vyrobeno ze 100 % zelené energie
  • vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • certifikace ISO 9001 a ISO 17025
  • absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost
Celkem dotazů
2
2 odpověď
Dobrý den, mám dotaz na tento produkt s porovnáním GoNutrition Super Vitamin D3. U Reflexu má jedna kapsle 1000% RHP a dávkování obden a zmíněný GoNutrition 2500% RHP v jedné kapsli a dávkování denně. Proč je v tom takový rozdíl?
Dobrý den, Jiří, oba produkty počítají s tím, že velká část populace má hladiny snížené, takže aby se rychle daly do pořádku, je třeba takto vysokého dávkování. Určitě bychom Vám doporučily raději volil těch 1000 % DDD je to naprosto bezpečné a pro účely efektivního doplnění hladiny vitaminu D v krvi ideální. Přejeme pěkný den
Dobrý den, kdy bude produkt znovu naskladněn prosím? díky za odpověď
Dobrý den Štěpáne, čekáme první týden v lednu. Hezký den.