Renovality Ricinový olej lisovaný za studena

4,7
71 hodnocení

Jedním slovem skvělý. Používám hlavně na léčbu těla formou kompresních obkladů. Výborný i na unavený obličej jako maska.

Skvělý! Dávkovač je super a kvalita se nedá srovnávat. Používám na obočí, řasy a vlasy a neskutečný růst. Zkusím více produktů této značky.

není k tomu aplikátor..

skvělý olejíček, má hustší konzistenci, používám ho na obočí a řasy jako regeneraci a podporu růstu a nemohu si vynachválit

Mám opravdu hodně suchou pleť a tento olej ji úžasně zvláční a promastí. Používám také na vlasy a obočí, olej mi pomohl s růstem a leskem. Doporučuji.

Příjemné na pleť, kterou krásně promastí.

Ricinový olej – Jeden z nejlepších olejů na trhu. Měla jsem dříve a nebyla jsem spokojený s kapátkem. Balení je vylepšené pumpičkovým aplikátorem, který nanášení usnadní. Balení je jinak skleněné, takže snadno recyklovatelné. Na růst obočí a řas je úžasný. Používám ho také jako prevenci strií a na extrémní hydrataci pokožky. Doporučuji

Výborný na vlasy

Doporučuji – Všestranný olejíček. Nejvíce mi pomohl na vypadané řasy, které po pravidelném používání tohoto oleje zhoustly a narostly.. Jsem moc spokojená, objednala jsem již několikrát a určitě ne naposled. Zkoušela jsem i jiné značky , ale tenhle mi přijde zatím nejlepší. :)

Spokojenost – Olej je dost hutný (jako med), což mi vyhovuje. Používám na vlasy a řasy (na podporu růstu a regeneraci) a je super. Po umělých řasách se mi díky němu docela rychle obnovily a dorostly.