Renovality Ricinový olej lisovaný za studena

4,7
57 hodnocení

Vůni trošku specifickou má, ale na růst řas si ho nemůžu vynachválit. Co se blasů týče, do délek 3 kapky a je to úplně luxus. Na jizvy se mi vůbec neosvědčil, daleko lepší je obyčejný sádlo, ale možná je to jen tím, že mám ty jizvy vážně velký (32 stehů v obličeji,9 stehů u achilovky ale byla hlubší rána). Na pleti mi taky nic moc extra nedělá (smíšená - mastná T zóna a hodně vysušený tváře), nechce se vstřebávat a špatně se nanáší kvůli hutnosti, což se dá ale zlepšit prohřátím v dlaních. Za mě je to jednička i přes to, že není perfektní na cokoliv (jakej produkt je, že 😁).

Příjemné na pleť, kterou krásně promastí.

Ricinový olej – Jeden z nejlepších olejů na trhu. Měla jsem dříve a nebyla jsem spokojený s kapátkem. Balení je vylepšené pumpičkovým aplikátorem, který nanášení usnadní. Balení je jinak skleněné, takže snadno recyklovatelné. Na růst obočí a řas je úžasný. Používám ho také jako prevenci strií a na extrémní hydrataci pokožky. Doporučuji

Výborný na vlasy

Doporučuji – Všestranný olejíček. Nejvíce mi pomohl na vypadané řasy, které po pravidelném používání tohoto oleje zhoustly a narostly.. Jsem moc spokojená, objednala jsem již několikrát a určitě ne naposled. Zkoušela jsem i jiné značky , ale tenhle mi přijde zatím nejlepší. :)

Spokojenost – Olej je dost hutný (jako med), což mi vyhovuje. Používám na vlasy a řasy (na podporu růstu a regeneraci) a je super. Po umělých řasách se mi díky němu docela rychle obnovily a dorostly.

Na jizvy skvělý

Super – Používám na růst řas a na konecky vlasu - naprosta spokojenost. Puvodne jsem si jej kupovala na růst vlasů k aplikaci na pokožku hlavy, ale je dost hustý.. má neutrální vůni.

Ricinový olej – Krásné balení. Olej se trošku hůře nanáší ( je "hutný"), ale efekt perfektní!!! Pokožku mám vláčnou, není tolik vysušená. Hlavně suché ruce už tolik nemám. Používám ho pravidelně teprve 2 týdny.