Anna Skoumalová

Duší mileniál, kterej věří, že všechno je v životě možný 🚀. Tvořím, sdílím a kopu za tým těch, co každodenně makají na nejlepší verzi sama sebe 💪. A samozřejmě, miluju dobrý jídlo! 🥑 #forbettermecz

BEST OF || <3

K týhle sušence netřeba více slov. LÁSKA.

65 Kč
55 Kč

Jedna věc, na kterou jsem čas od času na veganský stravě dostala chuť, byly želé bonbóny. Ale tyhle, tyhle jsou naprosto jinej level a mně už absolutně nic nechybí!

BSN Amino X – 435 g
Příchuť: vodní meloun

Mikronizované aminokyseliny s anabolickým a antikatabolickým účinkem?! Jasně! Pokud chodíš do fitka víc, než jednou týdně, tyhle Amina se stanou tvým dalším božím parťákem.

390 Kč

Veganský proteinový máslo, který nechutná, jako kdyby jste do něj nasypali půlku pískoviště? YES, here we go!!

369 Kč
Clif Bar Nut Butter Filled – 50 g
Příchuť: čokoláda/arašídové máslo

V týhle tyčince nenajdete nic, co není organic! Chutná, jako kdyby jste si rozmíchali Reese's ve vodní lázni a přidali do nich špetku lásky.

59 Kč
Vive Protein Snack Bar – 50 g
Příchuť: lískový ořech

Taková ta rostlinná snickerska. Ale lepší a výživově hodnotnější.

45 Kč

Kdyby v nebi jedli vločky, tak by to byly pravděpodobně tyhle. MORNFLAKE je posunul do nebeských končin a krémovější ovesnou, než právě z těhle vloček, jsem v životě neměla.

Veganskej protein, co chutná jako neveganskej protein?! TŘIKRÁT HURÁ!

989 Kč

Lehce uzený, pražený mandličky, u kterých budete mít problém zastavit se na hrstičce denně.

239 Kč

Ať už jste nebo nejste milovník kávy, tahle čokoláda je jako z jinýho vesmíru! Sama kafe moc nepiju, ale tady jsem měla problém zůstat u dvou čtveřečků denně (čti u půl tabulky denně).