Veronika Lechnerová

Bez běhu, jógy a kafe nežiju :) A krom toho občas píšu na blog nebo bezpointně mluvím v podcastu.

TOP LIST

Tenhle doplňek stravy se stal mým největším parťákem při trénování. Užívám ho pravidelně už několik týdnů a cítím se méně unavená po fyzickém výkonu a celkově mám pocit, že lépe regeneruju. Vzhledem k jeho vstřebatelnosti a využitelnosti ho můžu všema deseti doporučit. Je tisíckrát lepší volbou než šumák z drogérie to mi věřte :)

249 Kč

Kyselinu listovou mi doporučila nedávno moje obvodní lékařka. Povídaly jsme si o potenciálním těhotenství, a doporučila mi, že pro budoucí i stávající těhotné by doporučila konzumaci právě kyseliny listové. Zatím se do mateřství nikterak nehrnu, ale člověk nikdy neví :) Plus je výborná pro krvetvorbu, což já chudokrvec ocením.

75 Kč

Poslední dobou mívám potíže s cyklem. Vím, že je to do jisté míry ovlivněno stresem a operací, kterou mám za sebou. Mnoho z vás, co mě sledujete, jste mi doporučovali právě pupalkový olej nebo jeho příjem v jiné formě. Navíc prý dokáže trochu pomoci i při potížích s pletí, což já poslední dobou také mívám.

Co vám budu povídat, tenhle topping je mým nejoblíbenějším. Objednávám ho pravidelně a mizí doslova rychlostí světla. Ať už do kaší nebo do jogurtu tak i na čerstvě upečenou buchtu. Tam všude se krásně hodí a osladí vám nejen dezert ale i život :)

149 Kč

Tenhle sirup je skvělou alternativou k medu nebo např. k javorovému sirupu. Není tolik sladký a tak vám šetří kalorie i krevní cukr.

Zatím nejoblíbenější druh celozrnných těstovin, které jsem zatím měla. Úplně nejlépe chutnají se smetanovou omáčkou :)

25 Kč

Pokud hledáte alternativku ke klasickým těstovinám, doporučuji vám vyzkoušet tyhle vřetena z červené čočky. Jsou naprosto luxusní a dokonale ladí s rajčatovými omáčkami.

41 Kč
R3ptile Nuts! – 300 g
Příchuť: jemné kešu oříšky

Když přijde na oříškové máslo, neznám bratra :) A obzvlášť pokud jde o sladké kešu oříšky. Tohle máslíčko je výborné nejen do kaší nebo na chleba, ale taky se výborně hodí do asijských omáček nebo na vylepšení chuti dalších jídel.

229 Kč
Aktin Protein Bar – 60 g
Příchuť: nugát/lískový oříšek

Tahle tyčinka byla tou první, kteoru jsem od Aktinu ochutnala. A "ó můj bože"! Dámy a pánové to je naprostý strop. Není tolik sladká, zároveň v ní najdete spoustu oříšků a vlákniny. Prostě štěstí v malém balení :)

55 Kč

Ghí používám už pár měsíců hlavně kvůli jeho nezaměnitelné vůni. Dokonale podtrhuje chuť jakéhokoliv jídla a můžu ho jen vřele doporučit.

135 Kč

Chutná to jako raffaelo, ale raffaelo to není. Je to naprosto boží a podle mě nejlepší proteinová tyčinka od Aktinu, na kterou budete myslet ještě hodně dlouho potom, co ji dojíte.

55 Kč

Tak tohle je prostě bomba ve skleničce. Pro mě je kombinace peanut&jelly tou nejoblíbenější na světě. A věřte mi, že tuhle dobrotu stojí za to mít ve spíži. Ať už do kaší, na lívance nebo jen tak na lžičku :)

189 Kč

Burákové máslo, to je pro mě sladkost číslo jedna. Ujíždím na něm pořád a když mi přišla na ochutnávku tahle tyčinka, šáhla jsem po příchutí s arašídy okamžitě. Je geniální, chutná výborně, není moc sladká a musím říct, že hodně konkuruje mé oblíbené proteinovce od Aktinu - kokosové tyčince. Rozhodně jí doporučuju všema deseti.

39 Kč
Aktin Protein Bar – 60 g
Příchuť: borůvka/černý rybíz

Tahle proteinovka je trochu jiná než všechny ostatní, které jsem doposud ochutnala. Upřímně jsem se té příchuti bála, protože málokterá ovocná proteinovka podle mě chutná přírodně. Ale tahle je výjimkou a je nesmírně dobrá, lehkáa rozhodně stojí za vyzkoušení.

Bodylab Zero Topping Syrup – 290 ml
Příchuť: bílá čokoláda

Sirup s bílou čokoládou je tak trochu mým ever greenem, který opakovaně nakupuju na Aktinu. Dávám si ho do kaší nebo na lívance a je mou nejoblíbenější příchutí, co se sirupu týče.

149 Kč

Čokoláda, mám snad dodávat něco víc? :D Mám tenhle sirup v oblibě stejně jako ten s bílou čokoládou, akorát jej nepoužívám tak často, protože bílá čokoláda v tomhle ohledu u mě vede. I tak mi ale doma nesmí chybět.

149 Kč

Tuhle kaši jsem poprvé ochutnala od kolegyně v práci a od té doby konkuruje mým ovesným kaším. Je výborná, málo sladká, nejsou v ní přidané cukry a ráda ji kombinuju se skořicí, jablky a oříškovým máslem.

59 Kč
R3ptile Cheat Spread – 300 g
Příchuť: snickerdoodle caramel

Jakoby, jak tohle máslo popsat. Podle mě to chutná jako vnitřek raffaela.. je to dostatečně výstižný? :D Ne a teď vážně, je to neskutečně návykový a jedno z nejlepších másel, jaké jsem zatím ochutnala.

329 Kč
R3ptile Cheat Spread – 300 g
Příchuť: chai latté

Chai Latté příchuť se stalo zatím mým nejoblíbenějším máslem z edice R3ptile. Kombinace másla s bílou čokoládou je totiž doslova epický a věřte mi, že to musíte mít! Hlavně v kombinaci se skořicovou kaší máte pocit, že máte nebe v hubě :D

349 Kč

Bez těhle bobů si už nedokážu představit ovesnou kaši ani pečení. Přidávám je prakticky do všeho sladkého, co chci vylepšit čokoládovou chutí. Za mě jsou kakaové boby alternativou k vysokoprocentní hořké čokoládě a můžu je doporučit všema deseti, protože nikdy nechybí v žádné mé objednávce tady na Aktinu :)

Tyhle těstoviny jsem si objednala na vyzkoušení a musím říct, že jsou těmi nejlepšími v "protein" verzi, jaké jsem měla možnost vyzkoušet :) Perfektně pasují k rajčatové omáčce.

44 Kč
Aktin Whey Protein – 1000 g
Příchuť: bez příchutě

Už několik let používám protein bez příchutě. A když Aktin vystřelil svou vlastní řadu proteinů, bylo jasný, že si ho hned objednám :) Jeho chuť je silně mléčná a krémová a přidávám ho jak do kaší tak i do pečení. S konzistencí i chutí jsem spokojená a Mára si ho občas taky dopřeje :)

469 Kč