SciTec Nutrition Amino 5600 - diskuze k produktu

Celkem dotazů
5
5 odpověď
Dobrý den, mám na Vás par dotazu..Chci si hlavně zpevnit tělo a mám v plánu i něco zhubnout.. Chodím 2xtydne na TRX a 1x na funkční trénink. Když zbyde čas, zařadím Cardio (běh cca 4km).. dle vaši recenze bych si koupila spalovac Red Cell a během tréninku pila Carnitin (s vodou). Dále bych chtěla něco na regeneraci. Myslíte, ze tento produkt je dobrý a jaké dávkování by pro mě mělo být ? Používá ho i přítel, tak by nám vyhovovalo větší balení.. ale nevím, zda je vhodný pro ženy.. Případně, který byste mi doporučili?? Poslední dotaz se týká proteinu..je dobré ho také zařadit? Popr. Jaký byste mi doporučili.. Děkuji moc za Vaši odpověď.. Hezky den
Dobrý den, doporučil bych Vám spíše suplementaci protein + BCAA než tytokomplexní aminokyseliny kde je celková dávka aminokyselin mizivá. Kvalitním proteinem dodáte tělu dostatek potřebných aminokyselin a BCAA pro urychlení regenerace a oddálení únavy. Z konkrétních produktů se bez obav můžete držet nabídky jež přináčí TPW a to s produkty: http://aktin.cz/tpw-whey-protein-80 a http://aktin.cz/the-protein-works-tpw-ibcaa, kde je poměr ceny a výkonu nadstandartní. Hezký den.
Dobrý den. Mám otázku. Posiluju už tak 5 měsíců a trénink vždy přesahuje hodinu a pul. No a za chvili je mi 15 let. Tak se chci zeptat jestli jsou BCAA vhodné na můj věk. Omlouvám se jestli je to blbá otázka ale lepší je se vždy zeptat.
DObrý den, zkuste pomalu proteinový přípravek např. Impact Whey a ideálně se vzdělat v oblasti výživy d oplňků přes co nejnovější články na našem magazínu. Další doplňky pak později, ve vašem věku by neměl být problém nabírat svalovou hmotu i pouze s dobře zvládnutou stravou.
Dobrý den, jak velké jsou tablety? Prý se dají i rozžvýkat a kousat i bez zapíjení?! Díky za reakci
Dobrý den, tableta by měla mít 1400mg, je tedy poměrně velká. Dají se rozžvýkat i kousat bez zapíjení, ale asi nebudou úplně nejchutnější.
Dobrý Den, chtěl bych se tedy zeptat, před výkonem a po výkonu žádné aminokyseliny dávat nemusím ? Jen prostě během dne mezi jídly a před spaním ? Myslel jsem, že se to bude dávat spíš před tréninkem a po tréninku . Děkuji za odpověď
Dobry den, uvedene davkovani je doporucene vyrobcem. Ja doporucuji okolo 4 - 6g pred vykonem, eventuelne pri vykonu. Tyto amina jsou vhodne i po vykonu, ale tak jako tak Vas vyjde lepe hydrolyzovany syrovatkovy protein (Hydro Traditional, IsoGrow atd.), davkovani je pritom stejne pred (pri) a po vykonu.
Dobry den, pisete ze druhou davku pred spanim jenze ja koncim trening v 20:00 to dam prvni davku a spat chodim kolem 21:00-21:30 ma to cenu tu 2 davku brat ?
Zdravím, zmíněné dávkování je doporučení výrobce. Obecně se doporučuje dávat cca 3 - 5g aminokyselin před výkonem, po výkonu stačí když dáte proteinový suplement a můžete jít spát. Pokud jste v období se snahou o maximální svalový růst, doporučil bych zařadit i sacharidy po výkonu.