SciTec Nutrition Athletic Line R3load

SciTec Nutrition Athletic Line R3load - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

SciTec Nutrition Athletic Line R3load - komplexní potréninkový nápoj

Bílkovinovo-sacharidový komplex s extra účinnými látkami je vyvinut tak, aby svým obsahem živin zajistil dostatečnou podporu po tréninku.

R3load formule obsahuje syrovátkovoou bílkovinu vysoké biologické hodnoty, sacharidový komplex se specifickým poměrem různých zdrojů sacharidů, které se vyznačují odlišnou dobou vstřebatelnosti do organismu, včetně Palatinose.

Komplex aminokyselin s přidaným L-glutaminem nabízí BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) v klasickém poměru 2:1:1. Vysoké množství vitamínu C je přidáno pro podporu ochrany buněk před oxidativním stresem, k normální tvorbě kolagenu, zachování normálního stavu cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a pokožky (Pozitivního účinku lze dosáhnout denním příjmem 200 mg vitaminu C nad doporučené potřebné množství na den).

R3load obsahuje elektrolyty jako je draslík, sodík, hořčík, vápník a chlorid. Draslík, vápník a horčík přispívají k normální svalové činnosti, draslík se podílí na správné funkci nervového systému a udržování krevního tlaku, vápník je důležitý pro zachování normálního stavu kostí. Hořčík hraje roli při bílkovinné syntéze a udržování elektrolytické rovnováhy. Přidaný Aquamin, patentovaný výtažek z červených řas, je díky původu z mořské vody jedinečným komplexem minerálních látek zabezpečujících pro organismus bioaktivní vápník a hořčík.

SciTec Nutrition Athletic Line R3load v bodech:

  • sacharido-bílkovinový komplex
  • ideální součást potréninkové regenerace
  • obsah vitamínu C, trávícího enzymu laktázy a minerálů
  • zdroj aminokyselin BCAA a glutaminu
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobrý den, bude v prodeji ještě někdy francouzská vanilka ?? Děkuji
Dobrý den, Jiří, bohužel tuto příchuť již mít nebudeme. Děkujeme za pochopení