SciTec Nutrition BCAA 1000

SciTec Nutrition BCAA 1000 - diskuze k produktu

BCAA

Scitec BCAA 1000 - esenciální aminokyseliny v kapslích

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě leucin, isoleucin a valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 esenciálních aminokyselin,které si nedokáže tělo samo vytvořit! Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava a doplňky výživy. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří více než 35 % zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Vitamíny B5, B6 a B12 jsou také součástí naší formule. Tyto vitaminy přispívají k procesům normální tvorby energie látkovou přeměnou, snižují vyčerpanost a pocit únavy. Vitamín B5 (kyselina pantotenová) přispívá k normální syntéze steroidních hormonů, vitaminu D a některých látek pro přenos podnětů v nervových buňkách. Vitamin B6 přispívá ke správnému metabolismu bílkovin a glykogenu. Spolu s vitamínem B12 přispívají k normální činnosti imunitního systému.*

Scitec BCAA 1000 v bodech:

  • ochrana svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • podpora novotvorby svalové hmoty
  • obnova energetických zásob
  • podpora svalové síly
  • posílení imunitního systému
  • zvyšení výkonnosti a odolnosti
  • navození pozitivní dusíkové bilance
  • podpora tvorby kolagenu v chrupavčitých tkáních

* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Celkem dotazů Celkem dotazů
3
2 odpověď
Arnold
před 5 lety

fungují dobře skvěltá cena a kvalita

Tomáš Glawaty
před 5 lety

Dobrý den, po přihlášení se mi objeví cena 499 místo 279 :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, u produktu nevidím žádnou chybu co se ceny týče, pro registrované v tuto chvíli neplatí žádná sleva a produkt je tím pádem za stejnou cenu jako před přihlášením, tedy 621,-.

Peter
před 6 lety

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ako kombinovať tento produkt s MUSCLEPHARM ASSAULT NEW...cvičievam obvykle okolo obeda po jednom popripade dvoch jedlach... Ďakujem.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dával bych dohromady s Assaultem cca 5-8g BCAA před výkonem. Akorát Assault vypijte 30 min před cca a kapsle spolkněte zhruba 5 min před, nebo těsně před. Doporučuji ale raději příště zvolit něco jako BCAA Spiked, Beta BCAA od Cellucor, Amino 1 nebo Amino X, bude to pro Vás jednodušší a tyto přípravky mají dobré účinky i jako přitréninkový nápoj.