SciTec Nutrition BCAA 6400

SciTec Nutrition BCAA 6400 - diskuze k produktu

BCAA

Scitec BCAA 6400 - esenciální aminokyseliny v tabletách

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě leucin, isoleucin a valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 esenciálních aminokyselin,které si tělo samo nedokáže vytvořit Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava a doplňky výživy. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří více než 35 % zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Leucin, isoleucin a valin, jsou nepostradatelnými aminokyselinami, které můžeme zajistit z různých zdrojů potravy bílkovinného charakteru. 

BCAA lze přijmout i jako doplňky výživy, což se zvlášť doporučuje v době tvrdého tréninku nebo při fyzické práci. Naše formule BCAA 6400 obsahuje leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1.

Scitec BCAA 6400 v bodech:

  • ochrana svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • podpora novotvorby svalové hmoty
  • obnova energetických zásob
  • podpora svalové síly
  • posílení imunitního systému
  • zvyšení výkonnosti a odolnosti
  • navození pozitivní dusíkové bilance
  • podpora tvorby kolagenu v chrupavčitých tkáních
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Frantisek Sodomka
před rokem

Dobrý den Aktin týme !!! V tomto případě je nutná investigace, bo tyhle BCCA jsou můj miláček a pravidelně si kupuji... Nicméně celkem trpím, že došlo od posledních nákupů k zvýšení ceny o 42%. Z ekonomického hlediska si nedokážu vystvělit, co by mohlo zapříčinit takový cenový nárůst? Děkuji s pozdravem FS.

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Františku, u tohoto produktu bohužel došlo ke zvýšení nákupní ceny, které se posléze projevilo i ve zvýšení prodejních cen na trhu. Pouze několik obchodů, které doprodávají staré zásoby, na toto zvýšení ještě nereagovalo. Děkujeme za pochopení.

Jaromír Beránek
před rokem

Dobrý večer mám poměrně fyzicky namáhavou práci dělám v lese s motorovou pilou.Je to zátěž jak na nohy tak na ruce tak na záda.Hledám něco na lepší regeneraci svalů popřípadě nabrání síly a vytrvalosti. Děkuji budu rád za každou radu.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Jaromíre, zaměřil bych se spíše na produkt s dostatečným obsahem kvalitních makroživin, který Vám zároveň dodá i potřebnou energii, kterou déle trvající fyzickou námahou vydáváte. Zároveň bych se díval po nějakém all-in-one řešení, které Vám zajistí i přísun dalších anabolicky působících složek, které mají vliv na urychlení regenerace a nárust svalové hmoty a síly. Z produkty by byl pro Vás vhodný např.: https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme. Hezký den.