SciTec Nutrition BCAA 6400

SciTec Nutrition BCAA 6400 - diskuze k produktu

BCAA

Scitec BCAA 6400 - esenciální aminokyseliny v tabletách

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě leucin, isoleucin a valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 esenciálních aminokyselin,které si tělo samo nedokáže vytvořit Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava a doplňky výživy. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří více než 35 % zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Leucin, isoleucin a valin, jsou nepostradatelnými aminokyselinami, které můžeme zajistit z různých zdrojů potravy bílkovinného charakteru. 

BCAA lze přijmout i jako doplňky výživy, což se zvlášť doporučuje v době tvrdého tréninku nebo při fyzické práci. Naše formule BCAA 6400 obsahuje leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1.

Scitec BCAA 6400 v bodech:

  • ochrana svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • podpora novotvorby svalové hmoty
  • obnova energetických zásob
  • podpora svalové síly
  • posílení imunitního systému
  • zvyšení výkonnosti a odolnosti
  • navození pozitivní dusíkové bilance
  • podpora tvorby kolagenu v chrupavčitých tkáních
Celkem dotazů
2
2 odpověď
Dobrý den Aktin týme !!! V tomto případě je nutná investigace, bo tyhle BCCA jsou můj miláček a pravidelně si kupuji... Nicméně celkem trpím, že došlo od posledních nákupů k zvýšení ceny o 42%. Z ekonomického hlediska si nedokážu vystvělit, co by mohlo zapříčinit takový cenový nárůst? Děkuji s pozdravem FS.
Dobrý den, Františku, u tohoto produktu bohužel došlo ke zvýšení nákupní ceny, které se posléze projevilo i ve zvýšení prodejních cen na trhu. Pouze několik obchodů, které doprodávají staré zásoby, na toto zvýšení ještě nereagovalo. Děkujeme za pochopení.
Dobrý večer mám poměrně fyzicky namáhavou práci dělám v lese s motorovou pilou.Je to zátěž jak na nohy tak na ruce tak na záda.Hledám něco na lepší regeneraci svalů popřípadě nabrání síly a vytrvalosti. Děkuji budu rád za každou radu.
Dobrý den Jaromíre, zaměřil bych se spíše na produkt s dostatečným obsahem kvalitních makroživin, který Vám zároveň dodá i potřebnou energii, kterou déle trvající fyzickou námahou vydáváte. Zároveň bych se díval po nějakém all-in-one řešení, které Vám zajistí i přísun dalších anabolicky působících složek, které mají vliv na urychlení regenerace a nárust svalové hmoty a síly. Z produkty by byl pro Vás vhodný např.: https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme. Hezký den.