2
zodpovězené dotazy
Dobrý den Aktin týme !!! V tomto případě je nutná investigace, bo tyhle BCCA jsou můj miláček a pravidelně si kupuji... Nicméně celkem trpím, že došlo od posledních nákupů k zvýšení ceny o 42%. Z ekonomického hlediska si nedokážu vystvělit, co by mohlo zapříčinit takový cenový nárůst? Děkuji s pozdravem FS.
Dobrý den, Františku, u tohoto produktu bohužel došlo ke zvýšení nákupní ceny, které se posléze projevilo i ve zvýšení prodejních cen na trhu. Pouze několik obchodů, které doprodávají staré zásoby, na toto zvýšení ještě nereagovalo. Děkujeme za pochopení.
Dobrý večer mám poměrně fyzicky namáhavou práci dělám v lese s motorovou pilou.Je to zátěž jak na nohy tak na ruce tak na záda.Hledám něco na lepší regeneraci svalů popřípadě nabrání síly a vytrvalosti. Děkuji budu rád za každou radu.
Dobrý den Jaromíre, zaměřil bych se spíše na produkt s dostatečným obsahem kvalitních makroživin, který Vám zároveň dodá i potřebnou energii, kterou déle trvající fyzickou námahou vydáváte. Zároveň bych se díval po nějakém all-in-one řešení, které Vám zajistí i přísun dalších anabolicky působících složek, které mají vliv na urychlení regenerace a nárust svalové hmoty a síly. Z produkty by byl pro Vás vhodný např.: https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme. Hezký den.