4,5
85 hodnocení

Dokonalost

BCAA od SciTecu jsou za mě jednoznačně nejlepší. Je pravda, že rozpustnost je u nich o něco horší, ale předpokládám, že snad každý, kdo si pořídí BCAA má doma šejkr, tak nebuďte líní a trochu si ty ruce u toho kvrdlání procvičte :) Ta chuť za to stojí. Konkrétně příchuť limeta/cola chutná úplně jako nealkoholické cuba libre :). BCAA jsou sice trochu sladší, ale stačí naředit větším množstvím vody a problém je vyřešen. Jen jedno varování -jsou návyková (alespoň pro mě:)), jakmile je mám doma, nedokážu se udržet a popíjím je i během celého dne místo vody :)

Přínosná recenze?

Cola/limetka

V létě se studenou vodou před tréninkem tato příchuť chuťový orgasmus.

Přínosná recenze?

Xpress

Hruška nadchla. Mám rád sladší chutě a tohle je tak akorát. (Někomu nemusí sedět) Je hodně aromatická, ale chuť je fakt hrušková :) Funkčnost hodnotit nemohu, protože tohle jsou moje první BCAA.

Přínosná recenze?

Až příliš jemný prášek

Prášek je tak jemný, že po každém otevření se na mě vyvalí bílý oblak :D Příchuť mango je poněkud více sladká, většinou ředím větším množstvím vody, než je doporučeno.

Přínosná recenze?

bcaa

bcaa strop! nejlepší chuť ze všech značek

Přínosná recenze?

super bcaa

příchuť "bez příchutě" je fakt kentus, s prominutím :( připomíná mi to nějaké rozpustné prášky na bolest břicha, je to šíleně hořké :( ale nečekala jsem žádný zázrak, vzhledem k tomu, že příchuť nemá žádnou, ale jen narovinu říkám, že se to chuťově fakt nedá :( ale na regeneraci super, začnu míchat s jednou odměrkou s příchutí, abych to nevyhazovala a alespoň nějak spotřebovala :)

Přínosná recenze?

Hůře rozpustný...

Přínosná recenze?

Top BCAA

Nejlepší BCCA na světě, příchuť mango nejlepší!

Přínosná recenze?

Prichut

Prichut hrusky je i po radnem protrepani obsahu nechutne silna :-(

Přínosná recenze?

Nejlepší BCAA

Nejlepší příchuť BCAA, co jsem kdy měla! Není přeslazené, osvěží a chutná vážně jako šťáva z pomeranče/grepu.

Přínosná recenze?