10
zodpovězených dotazů
Dobrý den Chtěl bych se zeptat zda tento přípravek lze užívat dohromady s TPW Thermopro a přípravky co obsahují kofein ? děkuji za odpověď
Dobrý den Matouši, dle posledních studií spolu kofein a kreatin nijak negativně neinteragují, tudíž užívat dohromady můžete. Doporučuji však dodržovat zvýšený pitný režim aby kreatin fungoval optimálně. Hezký den.
dobrý den jaký rozdíl je mezi kreatinem a sušenou syrovátkou?
Dobrý den, kreatin je látka jež působí anabolicky, zvyšuje retenci vody ve svalech a zvyšuje úroveň energie jedince co se týče síly a vytrvalosti. Sušená syrovátka je surovina z mléka, jejíž izolací se vyrábí proteinové nápoje pro sportovce jejichž cílem je zvýšený příjem bílkovin. V případě, že máte zájem opravdu o čistou sušenou syrovátku, tak se jedná primárně o směs mléčného cukru, tuku, bílkovin, která obsahuje velké množství prospěšných mikronutrientů. Pokud mi upřesníte Váš tréninkový záměr, rád Vám pomohu i s výběrem vhodných suplementů. Hezký den.
Dobrý, chtěl bych jsem se zeptat. Na pár stránkách jsem četl, že kreatin společně s beta-alaninem navyšuje účinky (tím myslím, že bet. alanin navyšuje účinky kreatinu) když se dávají společně před tréningem. Tak bych se rád zeptal, jestli to je pravda a jestli je rozumné tento kreatin zkombinovat společně s tímto Beta Alaninem http://aktin.cz/anabolizery-a-no-doplnky/scitec-beta-alanine-120g Děkuji.
Není to pravda, avšak obě látky jsou ověřené jako funkční - podporují fyzickou výkonnost. Dávkování kreatinu se doporučuje především po tréninku a v den volna kdykoliv během dne, kdežto beta-alanin zejména před tréninkem s možností v netréninkový den taktéž kdykoliv během dne.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mohu kreatin přidat k proteinu a poté zalít vodou a vypít, nikdy jsem ho neměl, tak bych chtěl poprosit o radu, předem děkuji.
Ano, kreatin takto užívat lze.
Dobrý den, chci se zeptat jestli je tento kreatin mikronizovaný, či nikoliv? Předpokládám že ano, každý kreatin je dnes již mikronizovaný, že? Tak by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi tímto monohydrátem a http://aktin.cz/kreatin/scitec-microntec-350g ? Předem díky za odpověď :)
Zdravím, rozdíly mezi těmito produkty nejsem schopen říci.. Scitec měnil názvy produktů a má kvanta kreatinů, které jsou všechny prakticky stejné, takže asi tak a ano i tento by měl být mikronizovaný.
Dobrý den.chci se jestě zeptat jestli tento Creatin obsahuje anabolické steroiny nebo jinačí látky? děkuji
Tento výrobek neobsahuje steroidy, obsahuje pouze kreatin monohydrát.
Dobrý den¨, chci se zeptat jestli Creatin přestanu brát veškeré svaly při užívání ztratím díky
Neztratíte žádné svaly po ukončení užívání kreatinu.
Borci chci se zeptat jestli to mužu hrnou tri dávky po celý muj silový trening Dík za odpoved
Dobrý den, doporučuji se držet dávkování 5g denně, nemá smysl brát více, pakliže jse již kreatinem nasycen. Pokud ne, můžete dávat prvních 3 - 5 dní 20g (4x5g) denně a posléze 5g denně po jak dlouhou dobu budete chtít.
Dobrý den chtěl bych se zeptat kolik vody mám dat na jednu dávku kreatinu ??
Přiměřeně tomu abyste jej bez problému byl schopen zapít/rozmíchat a vypít. Myslím že okolo 200 - 300ml by mělo stačit.
Dobrý den chtěl bych se zeptat s čím tento kreatin rozmíchat? Neužívám gainer. Džus, voda, minerálka? Díky
Voda a džus jsou ok. Minerálka jedině bez bublinek.