SciTec Nutrition DAA Pro

SciTec Nutrition DAA Pro - diskuze k produktu

Přípravky během dne

Scitec DAA Pro - pro normální hladinu testosteronu v krvi

DAA PRO obsahuje populární kyselinu d-asparátovou v kombinaci s N-dimetylglycinem, zinkem a kyselinou pantotenovou. Zinek používáme pro udržování normální hladiny testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti a reprodukční schopnosti, a hraje také roli při normální syntéze bílkovin. * Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a látkové přeměně steroidních hormonů, vitaminu D, jednotlivých neurotransmitter, a k tlumení vyčerpání a pocitu únavy. * užívání doplňku výživy DAA se těší velké popularitě v kruhu kulturistů i v kruhu sportovců různých sportovních odvětví, kteří se zdržují užívání anabolických steroidů. Proč byste neužívali naši, plně legální komplexní formuli DAA, která se zakládá na vědecky podložených účinných látkách?

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Celkem dotazů
9
7 odpověď
Dobrý den, jsem hokejista a chtěl bych se zeptat jestli tento produkt berou na dopingové kontrole jako doping nebo neco takového, rád bych se vyhnul nepříjemnostem. Děkuji
Dobrý den, ne neberou. Přejeme pěkný den
Dobrý den, je mi 40 let doporučil by jste užívat jako další doplněk k suplementům DAA nebo Vemoherb Tribulus Terrestris Děkuji za odpověď.
Dobrý den, v ideálním případě bych doporučil kombinaci obou produktů jelikož oba účinkují lehce rozdílným způsobem a vzájemně podporují vlastní účinky. Pokud bych měl upřednostnit jeden z produktů tak spíše DAA kde je efekt na nárust volného testosteronu vyšší než u tribulusu, u kterého se projevuje především efekt ve zvýšení libida. Hezký den.
Kdy budete mít tento produkt, prosím ?
Dobrý den, v pátek produkt nasklaníme. Hezký den.
Dobrý den,kdy opět budete mít tento produkt? Děkuji
Dobrý den, bude tento produkt v dohledné době skladem...?
Dobrý den, chtel jsem se zeptat na dávkování jestli se mají brát 4 kapsle na jednou a nebo rozdělit do dne
Můžete klidně najednou.
Dobrý den, měl bych dotaz jestli růstový hormon nezpůsobí i růst těla do výšky. už teĎ mám skoro 2 metry.Růst se mi sice už přirozeně zastavil ale bojím se aby se užíváním tohoto produktu zase neobnovil. chci nabrat už jen svalovou hmotu.
Dobrý den, růst do výšky Vám produkt nezpůsobí.
Dobrý den, může se tento přípravek brát i před tréninkem?
Může, ale denní doba dávkování u DAA není důležitá, jde pouze o denní příjem.
Chtěl bych se zeptat jak kombinovat s CreaForce? :)
Ano, lze.