SciTec Nutrition Jumbo Professional

SciTec Nutrition Jumbo Professional - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

Scitec Nutrition Jumbo Professional - speciální verze populárního gaineru pro pokročilé

JUMBO znamená VELKÝ! JUMBO znamená SILNÝ! Původní JUMBO bylo vyvinuto pro ty, kteří disponují velmi rychlým metabolismem (pro hubených "hardgainerov") a pro ty, kteří mají díky vysoké aktivitě extrémní potřeby na přijetí energie. Poměr živin odráží tyto cíle. Atraktivnost produktu JUMBO, která vyplývá z jeho kvality a dosažených výsledků, si vyžádala nutnost vyvinout speciální formuli pro typy normální, s atletičtější metabolismem a pro potřeby typického kulturistického tréninku. Takto se zrodil JUMBO PROFESSIONAL, druhý člen naší JUMBO rodiny!

V produktu JUMBO PROFESSIONAL jsme aplikovali vyšší bílkovinný poměr. Při zabezpečení 55 gramů bílkovin v jedné dávce (více, než je to v produktu JUMBO), je objem dávky menší: 162 gramů. Toto jednoznačně naznačuje, že obsah sacharidů a kalorií je ve formuli nižší, ale Ti, pro koho byl produkt vyvinut, ani nepotřebují vyšší příjem těchto složek.

U provedení produktu JUMBO PROFESSIONAL jsme použili syrovátkovou bílkovinu. Je zdrojem bílkovin, nezbytných aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro tvorbu a vznik tkání a jejich udržování v těle. Proto bílkoviny, nacházející se v produktu JUMBO PROFESSIONAL, přispívají k udržení a zvyšování objemu svalové hmoty*.

Syrovátkové bílkoviny pocházející z mléka, jsou kompletními bílkovinami, protože zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin; včetně 9-ti aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout ve formě potravy (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). 

JUMBO PROFESSIONAL obsahuje i naši sacharidovou směs "6-CARB", ve které se nachází ovesná mouka, Palatinose ai Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotností, jehož výjimečnost je ukryta ve významné odlišnosti od molekulárního profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrinu, který se získává speciálními metodami.

*Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

Scitec Nutrition Jumbo Professional v bodech:

  • nová vylepšená forma
  • vyšší poměr bílkovin
  • syrovátkové bílkoviny z mléka
  • 9 aminokyseliny
  • sacharidová směs 6-CARB
  • 6,600 mg patentovaného "CREA-BOMB"
  • obsah hořčíku a vitamínu C
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
3 odpověď
Dominik Oláh
před 4 lety

dobry večer, mam záujem o tento gainer ale neviem sa rozhodnut medzi tymto Jumbo pro ,FA Masscore a Mutant mass, Dakujem za odpoved

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Za mě je to z těch co jste psal asi Mutant Mass, nemám moc rád gainery plné glutaminů, BCAAček, kreatinů apod. gainer by měl za mě být pořádně nabitý pakl živin a to pořád Mutant Mass je i když těch jednoduchých sacharidů tam je majorita. Kdyby se Vám chtělo podívejte se třeba na TPW Total Mass Matrix, sice dražší, ale skvělý, ostatně jako skoro všechno od TPW.

596314496
před 5 lety

Dobrý den, je to zhruba měsíc co jsem dobral normální jumbo a účinek je tedy zřetelný, rád bych ale zkusil Jumbo profesionál. Trénuji 1 – 1,5 hodiny třikrát nebo čtyřikrát týdně, vážím 73 Kg, měřím 173, bude pro mne profesionál vhodný? Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, bez obav můžete vyzkoušet a uvidíte sám.

joža
před 6 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi žlutý a zelený.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, mají odlišné složení, žlutý je podle výrobce již pro pokročilejší sportovce, kděžto zelená verze pro atlety začátečníky.