SciTec Nutrition Jumbo Professional

SciTec Nutrition Jumbo Professional - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

Scitec Nutrition Jumbo Professional - speciální verze populárního gaineru pro pokročilé

JUMBO znamená VELKÝ! JUMBO znamená SILNÝ! Původní JUMBO bylo vyvinuto pro ty, kteří disponují velmi rychlým metabolismem (pro hubených "hardgainerov") a pro ty, kteří mají díky vysoké aktivitě extrémní potřeby na přijetí energie. Poměr živin odráží tyto cíle. Atraktivnost produktu JUMBO, která vyplývá z jeho kvality a dosažených výsledků, si vyžádala nutnost vyvinout speciální formuli pro typy normální, s atletičtější metabolismem a pro potřeby typického kulturistického tréninku. Takto se zrodil JUMBO PROFESSIONAL, druhý člen naší JUMBO rodiny!

V produktu JUMBO PROFESSIONAL jsme aplikovali vyšší bílkovinný poměr. Při zabezpečení 55 gramů bílkovin v jedné dávce (více, než je to v produktu JUMBO), je objem dávky menší: 162 gramů. Toto jednoznačně naznačuje, že obsah sacharidů a kalorií je ve formuli nižší, ale Ti, pro koho byl produkt vyvinut, ani nepotřebují vyšší příjem těchto složek.

U provedení produktu JUMBO PROFESSIONAL jsme použili syrovátkovou bílkovinu. Je zdrojem bílkovin, nezbytných aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro tvorbu a vznik tkání a jejich udržování v těle. Proto bílkoviny, nacházející se v produktu JUMBO PROFESSIONAL, přispívají k udržení a zvyšování objemu svalové hmoty*.

Syrovátkové bílkoviny pocházející z mléka, jsou kompletními bílkovinami, protože zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin; včetně 9-ti aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout ve formě potravy (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). 

JUMBO PROFESSIONAL obsahuje i naši sacharidovou směs "6-CARB", ve které se nachází ovesná mouka, Palatinose ai Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotností, jehož výjimečnost je ukryta ve významné odlišnosti od molekulárního profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrinu, který se získává speciálními metodami.

*Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

Scitec Nutrition Jumbo Professional v bodech:

 • nová vylepšená forma
 • vyšší poměr bílkovin
 • syrovátkové bílkoviny z mléka
 • 9 aminokyseliny
 • sacharidová směs 6-CARB
 • 6,600 mg patentovaného "CREA-BOMB"
 • obsah hořčíku a vitamínu C
Hodnocení celkem
4.4 / 5
14 hodnocení
Doporučuje
93 %
13 z 14 uživatelů
 • malina
  malina

super

příchuť malina je kyselá, pro takové množství gaineru které je v jedné dávce to je podle mě jedině plus, nemám rád hutné mléčné příchutě a konzistenci takovou, že by se to dalo požvýkat

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

Jumbo profik

Ahoj no tohle neni vubec spatny. Slozeni, chut,vysledky vazne spokojenost. Lze doporucit:-)

Přínosná recenze?

Velmi dobrá rozpustnost, chuť a žádné zažívací potíže ani pří konzumaci 2x denně. Výborný gainer můžu jen doporučit!

Přínosná recenze?

na

Přínosná recenze?