SciTec Nutrition Jumbo

SciTec Nutrition Jumbo - uživatelské recenze a hodnocení

Pro nabírání a regeneraci

Scitec Jumbo - gainer pro zvyšování objemu buněk a rychlý nárůst kvalitní svalové hmoty

U provedení produktu JUMBO jsme použili syrovátkovou bílkovinu. Je zdrojem bílkovin, nezbytných aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro vznik tkání a jejich udržování v těle. Proto bílkoviny, nacházející se v produktu JUMBO PROFESSIONAL, přispívají k zachování a zvyšování objemu svalové hmoty. *

Syrovátkové bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin; včetně 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout ve formě potravy (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin , Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného av těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. 

JUMBO obsahuje také naši sacharidovou směs "6-CARB", v níž se nachází ovesná mouka, Palatinose ai Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotností, jehož výjimečnost je ukryta ve významné odlišnosti od molekulárního profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrinu, který se získává speciálními metodami.
"JUMBO" matrix s extra účinnými látkami obsahuje velkou dávku patentovaného "CREA-BOMB" vícesložkového, kreatinového matrixu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3 g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. * Formuli jsme vylepšili i extra dávkou aminokyselin, mezi nimiž jsou i esenciální aminokyseliny.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Hodnocení celkem
4.3 / 5
8 hodnocení
Doporučuje
88 %
7 z 8 uživatelů
Radek Tlaskal
před 2 lety Publikováno dne 30. 12. 2016
Hodnocení celkem:

Jumbo zelene:-)

Ahoj jumbicko je v pohode. Slozenim,chuti i vysledkama. Porizenim tohoto produktu se nic nezkazi. Patri k tomu lepsimu co se da mezi gainerama poridit. Je to spis takovy all in one. Proste jako jumba jsou.

Andrea Svantnerova   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 22. 11. 2016
Hodnocení celkem:
  • čokoláda
    čokoláda

cakal som viac

mne osobne nechutil a dost som sa s tym pral.

Jan Horňas
před 4 lety Publikováno dne 17. 12. 2014
Hodnocení celkem:

Výborné složení a skvěle se po něm nabírá! Do objemové fáze můžu jen doporučit