Detox skladu! Před 16 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 11% slevou  

SciTec Nutrition L-Glutamine

SciTec Nutrition L-Glutamine - diskuze k produktu

L-Glutamin

Scitec Nutrition L-Glutamine - podpora imunity a regenerace

Glutamin je aminokyselinou, vyskytující se v lidské krvi v největším zastoupení. Glutamin se může stát v určitých podmínkách podmíněně esenciálním, včetně času během intenzivního tréninku a hned po něm, když si tělo nedokáže syntetizovat dostatečné množství glutaminu. Tuto podmíněně esenciální aminokyselinu lze získat konzumací potravin bílkovinné povahy a doplňky výživy.

Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Jaromír K.
před 4 lety

Ahoj, V současné době redukuji váhu (krabičková dieta + běh) - z toho důvodu bych chtěl zkusit spalovač ale zároveň posiluji a tak nechci aby došlo k ústupu svalů, naopak bych je chtěl i při redukci váhy formovat. Je pro tento účel možná kombinace těchto aminokyselin s tímto spalovačem? http://aktin.cz/spalovace-tuku/trec-l-carnitine-3000-500ml Děkuji předem za radu!

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Doporučil bych Vám začít z jiného úhlu, tj. koupit si kvalitní syrovátkový protein (TPW, Trec, MyProtein..) a spalovač tuků ideálně komplexní / Red Cell, Shred Matrix, Grenade.. L-Glutamin je spíše na podporu imunity, ideálně jej podávat před spaním v dávce 10 - 15g denně. L-Carnitine je taktéž takvý sporný doplněk, ale přece jenom je vlemi oblíbený, zde Vámi vybraný určitě může být.