SciTec Nutrition Mega Arginine

SciTec Nutrition Mega Arginine - diskuze k produktu

L-Arginin

Scitec Nutrition Mega Arginine - kapsle se silnou dávkou argininu

L-arginin je podmíněnou esenciální aminokyselinou, což znamená, že za normálních podmínek si lidský organismus dokáže vytvořit takové množství, které potřebuje. V případě nedostatečného stravování, nebo při velké fyzické zátěži, nedokáže biosyntetický kanál vytvořit dostatečné množství argininu, a z tohoto důvodu je třeba jej doplňovat některou z potravin nebo v podobě doplňku výživy.

Vzhledem k tomu, že oxid dusnatý (NO) je jedinou a velmi důležitou základní látkou kreatinu, konzumace v podobě doplňku výživy je v kruhu atletů a sportovců běžnou záležitostí. Konzumace kapslí s vysokým obsahem argininu je nejjednodušší formou zabezpečení dostatečného množství zvýšených nároků na příjem argininu.

Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobrý den, ráda bych si zakoupila produkt SCITEC NUTRITION MEGA ARGININE, ale nejsem si jistá, zda jej můžu kombinovat s Grenade Thermo Detonator? Nebo by jste mi doporučil nějaký jiný spalovač?
Zdravím, můžete a doporučil bych Vám arginin ve formě AAKG (ketogulatrátu) nebo lépe citrulin (nejlépe malát) v sypké formě, je významně účinnější jak klasický arginin. Ze spalovačů bych Vám doporučil nyní nejprodávanější Red Cell, výborné výsledky bez přestimulovaného organizmu.