SciTec Nutrition Oat 'n' Whey

SciTec Nutrition Oat 'n' Whey - uživatelské recenze a hodnocení

Soft-gainery (s vyšším podílem bílkovin)

Scitec Oat 'n' Whey - kompletní náhrada stravy v praktických sáčcích

Ovesné vločky jsou velice oblíbeným zdrojem živin pro mnoho lidí zabývajících se těžkou psychickou nebo fyzickou aktivitou. Pro vaše pohodlí jsme v tomto produktu již zkombinovali ovesné vločky a vysoce kvalitní syrovátkový protein. Vznikl tak pokrm, který může být konzumován kdykoliv během dne pro podporu vašich aktivit. Přidaná bílkovina je výhradně ze syrovátky. Bílkoviny přijaté stravou jsou zdrojem dusíku a aminokyselin, které tělo vyžaduje pro růst a zachování svalové hmoty. Právě proto protein obsažený v Oat 'n' Whey přispívá k růstu svalové hmoty a jejímu udržení a také k udržování normálního stavu kostí*.

Bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9-ti aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout ve stravě (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny, tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Produkt obsahuje i přídavek taurinu!

Scitec Oat 'n' Whey v bodech:

  • nejlepší proteinové a sacharidové zdroje
  • ultrafiltrovaný syrovátkový protein
  • vločky s nízkým glykemickým indexem, s vlákninou
  • skvělý pro sport a každodenní využití
  • rychlý a pohodlný
  • bez aspartamu

* Vědecky dokázané, tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Hodnocení celkem
3.6 / 5
7 hodnocení
Doporučuje
71 %
5 z 7 uživatelů
Klára Hanzlová   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 4. 11. 2016
Hodnocení celkem:
  • čokoláda
    čokoláda

Zasytí

Opravdu zasytí, nutno však vzít přes sítko a s horkou vodou jinak se hůže rozpouští. Malé částečky občas zůstanou v krku a člověk by se udusil. Ale má dobrou chuť a jsem spokojená.

Jiří Buchta
před 6 lety Publikováno dne 30. 1. 2013
Hodnocení celkem:

Čokoláda velice dobrá.Vanilka trošku mdlá.Rozmixované vločky trošku lechtají v krku,ale dle mého velice dobrý produkt ;).