SciTec Nutrition Omega 3

SciTec Nutrition Omega 3 - diskuze k produktu

Omega kyseliny

Scitec Nutrition Omega 3 - esenciální mastné kyseliny pro zdravý organismus

Formule esenciálních mastných kyselin obsahuje EPA a DHA, dvě „dobré“ mastné kyseliny, které přispívají k normální činnosti srdce a mozku, a také k normálnímu vidění. Naše kapslovitá forma ti umožňuje lehké zabezpečení doporučeného množství esenciálních mastných kyselin. 

DHA přispívá k normální činnosti mozku a k udržení normálního vidění.* K dosažení příznivých účinků je třeba denně přijmout 250 mg DHA. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.* K dosažení příznivých účinků je třeba denně přijmout 250 mg EPA a DHA. Naše formule obsahuje v každé kapsli 165 mg DHA a 235 mg EPA. Potřebné denní množství zabezpečí dvě kapsle.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnosti potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Celkem dotazů
1
1 odpověď
prosim o vysvetleni jaky je rozdil s produktem forever artic sea.dekuji szulman
Dobrý den, oba produkty mají lehce rozdílné hodnoty obsažených mastných kyselin EPA a DHA, verze od SCITEC obsahuje na dávku více EPA a méně DHA než FOREVER ARCTIC SEA produkt, který ještě navíc obsahuje kyselinu olejovou z olivového oleje. Nicméně je verze od SCITEC levnější a doporučená dávka je pouze jedna kapsle, kdežto u FOREVER ARCTIC SEA jsou kapsle dvě. Celkově bych v porovnání poměru cena/výkon spíše klonil k produktu SCITEC. Hezký den.