SciTec Nutrition Ornithine

SciTec Nutrition Ornithine - diskuze k produktu

L-Ornitin

Scitec Ornithine - aminokyselina stimulující růstový hormon

Aminokyselina l-ornitin tvoří centrální část karbamidového cyklu. Hlavní výhodou karbamidového cyklu je biosyntéza argininu, při které je ornitin v tomto procesu výměny látek přechodnou látkou. V kruhu hadcore kulturistů patří kombinace užívání 1 gramu ornithinu, 2 gramů argininu spolu s glutaminem, mezi velmi oblíbenou kombinací.

Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Jakub
před 5 lety

Takže když budu tento přípravek jíst denně. Může mi pomoct s růstem do výšky ? Mám 16 let a myslím si že ještě růstové kanálky se mi nezavřeli. Tedy doufám v to. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

DObrý den, tento přípravek nemá žádný vliv na růst do výšky, ten je geneticky dán a pokud je mi známo nelze žádným způsobem jak správnou pestrou a kvalitní stravou od malička ovlivnit.

Martin
před 6 lety

Takže když toto budu užívat pravidelně a budu do toho cvičit v mém případě 3-4x týdně bude mi svalová hmota růst rychleji než bez toho to produktu?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Suplementace čistě Ornitihnem dle mého názoru nebude nijak výrazně znát ve svalových přírůstcích. Je potřeba jít postupně a pak eventulně můžete ornithin zařadit, nicméně jeho účinek vzhledem k podpoře růstu svalové hmoty je diskutabilní. Pakliže máte perfektní stravu, vysoce kvalitní proteinový přípravek, pre-workout, intra-workout, eventulne sypke amina, fish oil, multivitamin, pak muzete ornithin vyzkoušet také, ale osobně bych investoval jiným směrem.