SciTec Nutrition Protein coffee

SciTec Nutrition Protein coffee - diskuze k produktu

Do 70% bílkovin

Scitec Nutrition Protein Coffee - káva s vysokým obsahem kvalitní syrovátkové bílkoviny

Formule Protein Coffee je káva s vysokým obsahem kvalitní mléčné syrovátkové bílkoviny. Jedna dávka zajišťuje účinnou 27 g dávku syrovátkové bílkoviny a 100 mg kofeinu. Je kombinací dvou nejatraktivnějších doplňků výživy, je výráběn z kávy a obsahuje čistý kofein. Protein Coffee přispívá k udržování svalové hmoty a k jejímu růstu.*

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Scitec Nutrition Protein Coffee v bodech:

  • 27 g syrovátkové bílkoviny v jedné dávce
  • 100 mg kofeinu
  • přispívá k udržování svalové hmoty a k jejímu růstu*
  • ideální před tréninkem nebo ráno
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
6 odpověď
Klára Zirklerová
před rokem

Dobry den, bude prosim v nejblizsi dobe zase v nabidce? Dekuji

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Kláro, měli bychom ho mít skladem v průběhu příštího týdne. Přeji příjemný den.

Veronika Maierová
před rokem

Dobrý den, mám kávu druhý den a vždy po zalití se vytvoří nechutné sražené hrudky, nedá se to kvůli nim moc pít, je jich hodně.. příprava je dle návodu a je jedno zda dám 20g nebo 40g prášku. Netušíte kde je problém? Zkusila jsem ji jen klasicky zalít a dnes i promíchar v šejkru, ale výsledek stejný. Veronika M.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Veroniko, micháte produkt v horké vodě? Hrudkování jenž popisujete se vyskytuje při míchání se studenou vodou ale pokud má voda alespoň 50-60 stupňů, produkt se hezky rozpustí. Hezký den.

Veronika Maierová
před rokem

Ano, v horké vodě přímo z konvice. Vždy... a hrudky jsou stejně.. Upřímně s to nedá pít:( Zkusila jsem to třikrát tři dny pro sobě... a výsledek stejný.

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Veroniko, snažili jsme se získat i vyjádření přímo od výrobce. Dle jeho slov s tímto produktem zatím nezaznamenali problém. Upozorňoval ale, že se musí dávat pozor na teplotu vody - neměla by být vřící, ale pouze do 60° C. Přeji příjemný den.

Veronika Maierová
před rokem

Ano, v horké vodě přímo z konvice. Vždy... a hrudky jsou stejně.. Upřímně s to nedá pít:( Zkusila jsem to třikrát tři dny pro sobě... a výsledek stejný. Klidně vám to pošlu zpět a můžete zkusit sám. Klidně vám to i natočím na video jak postupuji... a že těch hrudek je.. :(

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Veroniko, konzultovali jsme to přímo s výrobcem a zatím se s takovou vadou nesetkali, mohla by jste to tedy poslat zpět standartně na reklamaci? Prosím kontaktujte nás na mail reklamace@aktin.cz, z kterého Vás zpětně kontaktujeme ohledně nejjednoduššího postupu pro reklamaci. Děkuji za pochopení.