SciTec Nutrition Protein Delite

SciTec Nutrition Protein Delite - diskuze k produktu

Nad 60% bílkovin

Scitec Protein Delite - vysoce kvalitní proteinový nápoj neuvěřitelné chuti

Tento chutný proteinový nápoj se vyznačuje vysokým obsahem kvalitních bílkovin a nabízíme jej ve více vynikajících příchutích. Všechny ochucené Protein Delite produkty obsahují sušené kousky ovoce, nebo kousky čokolády. Bílkovinné zdroje produktu PROTEIN DELITE přispívají k růstu svalové hmoty, k jejímu zachování, a udržování zdraví kostí.* Náš Protein Delite obsahuje mléčné bílkoviny, které jsou komplexními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). 

Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým aminokyselinovým zastoupením; proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jako u masa, ryb, mléka a sóji. Protein Delite obsahuje i extra přidané aminokyseliny: taurin a l-glutamin. L-Glutamin má jako volná aminokyselina i největší zastoupení v lidské krvi.

* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA). 

Celkem dotazů
5
5 odpověď
Dobrý den prosím je protein vhodný i při dietě děkuji Martina
Dobrý den, Martino, pokud budete mít správně nastavený kalorický příjem i výdej a v něm zahrnut i tento protein, určitě jej do diety můžete použít. Přejeme pěkný den
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se s menším množstvím vody vytvoří kašička jako při diet reflexu, nebo jestli se jakoby rozpustí ? děkuji:))
Dobrý den, produkt je instantizovaný a tedy rozpustný, pokud ovšem přidáte menší množství vody než je doporučováno, bude produkt výrazně hustější a může být i kašovité formy. Hezký den.
Dobrý den, mohu se zeptat, kdy bude opět skladem 500g balení mandle-kokos a jahoda-bílá čokoláda? Děkuji :)
Dobrý den, zítra naskladníme. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete mít ještě příchuť jahoda s kousky bílé čokolády a vanilku s ananasem. Děkuji
Dobrý den, tyto příchutě by měly dorazit zítra. Hezký den.
Chtěla bych se zeptat, bude ještě příchuť bílá čokoláda/kokos? Děkuji
Dobrý den, v pátek bychom ji měli naskladnit. Hezký den.