alpská mléčná čokoláda
Alpská mléčná čokoláda – 500 g
379 Kč
399 Kč
Ušetříte 5 %

Scitec Protein Delite je skvěle chutnající proteinový koktejl se skutečnými kousky ovoce, čokolády, kokosu apod. Obsahuje 66 % bílkovin a je krémové konzistence. Tento protein si bez výjimky zamilujete!

Scitec Protein Delite - vysoce kvalitní proteinový nápoj neuvěřitelné chuti

Tento chutný proteinový nápoj se vyznačuje vysokým obsahem kvalitních bílkovin a nabízíme jej ve více vynikajících příchutích. Všechny ochucené Protein Delite produkty obsahují sušené kousky ovoce, nebo kousky čokolády. Bílkovinné zdroje produktu PROTEIN DELITE přispívají k růstu svalové hmoty, k jejímu zachování, a udržování zdraví kostí.* Náš Protein Delite obsahuje mléčné bílkoviny, které jsou komplexními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). 

Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým aminokyselinovým zastoupením; proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jako u masa, ryb, mléka a sóji. Protein Delite obsahuje i extra přidané aminokyseliny: taurin a l-glutamin. L-Glutamin má jako volná aminokyselina i největší zastoupení v lidské krvi.

* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA). 

Dávka: 1 odměrka (30 g)
Balení: 500 g, 1000 g, 4000 g
Dávek v balení: cca 16, cca 33, cca 133
  100 g 30 g
Energetická hodnota 1497 kJ / 357 kcal 449 kJ / 107 kcal
Tuky 5,7 g 1,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 2,3 g 0,7 g
Sacharidy 14 g 4,3 g
- z toho cukry 11 g 3,4 g
Bílkoviny 62 g 19 g
Sůl 0,26 g 0,08 g
L-glutamin 167 mg 50 mg
Taurin 167 mg 50 mg

Ingredience:

Příchuť alpská mléčná čokoláda: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát (mléko), obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát (mléko)), kousky čokolády, kakaový prášek (10 - 12 %), přírodní a umělé aroma (čokoláda, vanilka), zahušťovadlo (xantanová guma), dextróza, zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť čokoláda/kokos: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát (mléko), obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát (mléko)), kousky čokolády, kokosová strouhanka, kakaový prášek (10 - 12 %), přírodní a umělé aroma (čokoláda, kokos, vanilka), zahušťovadlo (xanthan), dextróza, zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť kokos/mandleme: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát (mléko), obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát (mléko)), dextróza, kokosová strouhanka, zahušťovadlo (xanthan), přírodní a umělé aroma (kokos, mandle, vanilka ), zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť jahoda/bílá čokoláda s kousky jahod: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), maltodextrin, kousky sušeného ovoce (jahoda), přírodní a umělé aroma (bílá čokoláda, jahoda), dextróza, zahušťovadlo (xantanová guma), zvýrazňovač chuti (sůl), barvivo (řepový prášek), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť ananas/vanilka s kousky ananasu: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát (mléko), obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát (mléko)), maltodextrin, kousky sušeného ovoce (ananas), přírodní a umělé aroma (vanilka, ananas), dextróza, zahušťovadlo (xantanová guma), zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť vanilka/jogurt s kousky lesního ovoce: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát (mléko), obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát (mléko)), dextróza, přírodní a umělé aroma (smetanová vanilka, lesní ovocná směs, malina), kousky sušeného ovoce (malina , borůvka, ostružina), zahušťovadlo (xanthan), zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), barvivo (karmazín**, briliantová modrá), L-glutamin, taurin.

Příchuť jogurt/malina s kousky malin: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát (mléko), obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce (emulgátor sójový lecitin), mléčný bílkovinný koncentrát (mléko)), dextróza, kousky sušeného ovoce (malina), přírodní a umělé aroma (malina, jogurt, vanilka), zahušťovadlo (xanthanová guma), chlorid sodný, zvýrazňovač chuti (sůl), jogurtový prášek (mléko), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), barvivo (ponceau**), L-glutamin, taurin, barvivo (mák**).

**Může mít nežádoucí účinky na aktivitu dětí.

Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy mléčných, sójových a vaječných bílkovin, lepku a arašídů. Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Doporučení výrobce

 • Doporučuje se užívat 1-2 dávky nápojového prášku, rozpuštěného v 300 ml nízkotučného mléka nebo vody, v době po tréninku a/nebo k večernímu jídlu

Upozornění

 • Doplněk stravy.
 • Vhodné pro sportovce.
 • Se sladidly.
 • Zdroj fenylalaninu.
 • Výrobek není vhodný pro osoby trpící fenylketonurií.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy mléčných, sójových a vaječných bílkovin, lepku a arašídů. Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Související produkty

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ostatní také nakoupili

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •