SciTec Nutrition Protein pancake

SciTec Nutrition Protein pancake - diskuze k produktu

Proteinové palačinky, těsta a sypké směsi

Scitec Protein Pancake - chutné palačinky s vysokým obsahem bílkovin

Je na čase myslet na palačinky tak, jako na jeden z prvků fitness stravy! Palačinky nebyly v kruhu sportovců dosud velmi populární, protože byly považovány za sacharidové bomby. Náš chutný PROTEIN PANCAKE byl vyvinut tak, aby podporoval potřeby vyššího příjmu bílkovin u sportovců (mezi nimi i kulturisty), nebo u lidí žijících aktivním životním stylem. Tento produkt obsahuje 30% kvalitních bílkovin z více zdrojů.

Z PROTEIN PANCAKE si pro sebe můžeš kdykoliv velmi rychle zhotovit palačinky bohaté na živiny. Pokud naše fantastické palačinky jednou ochutnáš, nikdy se nebudeš chtít vrátit ke klasickým palačinkám s nízkým obsahem bílkovin. Hlavní výhodou produktu PROTEIN PANCAKE je to, že jeho pomocí můžeš pro své svaly snadno zajistit dostatečné množství rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin (syrovátka, vejce, kasein) velmi příjemným způsobem. Bílkoviny přispívají k udržování svalové hmoty, k jejímu růstu a také k zachování normálního stavu kostí.*

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

Scitec Protein pancake v bodech:

  • proteinové palačinky
  • bílkoviny z více kvalitních zdrojů
Celkem dotazů
3
3 odpověď
Dobrý den, naskladníte někdy v blízké době příchuť bílá čokoláda/kokos? Děkuji.
Dobrý den, tato příchuť byla od začátku května u výrobce nedostupná, ale podle posledních informací bychom se mohli dočkat naskladnění již tento týden. Děkuji za trpělivost a přeji pěkný den.
Dobrý den, Nebyli jste informováni, zda plánují i další příchutě? :)
Dobrý den, zatím nic z dalších příchutí naplánované nemají, z dlouhodobého hlediska to bohužel odhadnout nemůžeme. Hezký den.
predražene !!!
Zdravím, máte pravdu, jedná se ale o cenu, kterou stanovuje výrobce, nikoliv my.