3,6
148 hodnocení

Spokojenost!

Mám příchuť panna cotta a chuť, konzistence, poměr živin super :) Přes léto fajn místo zmrzliny, nebo když Vás honí mlsná.

4

Skvělé

Absolutně k nerozeznání od klasického pudingu. Dobře zasytí a chutná opravdu perfektně.

2

super sváča

Na léto vychlazený z lednice je to skvělá záležitost ! :) Chuťově je tedy sladší a nepoznala bych úplně, že se jedná o dvojitou čokoládu, čekala bych výraznější chuť čokolády.. ale jinak za mě v pořádku, zasytí na delší dobu..

1

Hrozný syntetický hnus

1

Nic moc

Puding od SciTecu mě vůbec neoslovil. Hodně chemická chuť.

1

Naprosto dokonalé

Dokonalá voňavá dobrota. Prakticky všechny výrobky od Scitecu jsou skvělé a ani tady nemůžu hodnotit jinak, než 1* Na příchuti panna cotta ujíždím o malinko víc ♥ Ale obě dvě příchutě jsou dokonalé - a ty makra?

1

Hlavně ne do shakeru!

Chuťově je tento puding boží. Přirovnala bych jej k proteinovému pudinku od Ehrmanna. Určitě bych si ho koupila znova. Jediné mínus jsou instrukce. Nevím koho napadlo poradit zákazníkům, aby puding tvořili v shakeru. Zkusila jsem to v práci na svačinu a vybírala jsem puding z mřížky další hodinu. Jí se to fakt šíleně, ze shakeru to nevyteče, musíte to z něj doslova vydloubat. Příště bych zkusila v zavařovačce s víčkem, mohlo by to fungovat líp.

Panna cotta

Kupovala jsem si příchuť panna cotta v malém balení na zkoušku. Udělala jsem si ji den předem a nechala vychladit v lednici. Další den jsem si ji polila rozvarenyma malinama, což bylo za mě dobré. Jinak panna cotta sama o sobě mi přijde taková mdlá. Takže je připadne potřeba si ji něčím dochutit.

Nic moc, přidala jsem ještě banán, ale i tak jsem se musela hodně přemlouvat abych to dojedla a moc dobře mi po tom taky nebylo...

rychlá náhražka

když není čas na přípravu domácích sladkostí, dá se čas od času využít jako rychlá náhražka