3,6
140 hodnocení

Spokojenost!

Mám příchuť panna cotta a chuť, konzistence, poměr živin super :) Přes léto fajn místo zmrzliny, nebo když Vás honí mlsná.

4

Skvělé

Absolutně k nerozeznání od klasického pudingu. Dobře zasytí a chutná opravdu perfektně.

2

Hrozný syntetický hnus

1

Nic moc

Puding od SciTecu mě vůbec neoslovil. Hodně chemická chuť.

1

Naprosto dokonalé

Dokonalá voňavá dobrota. Prakticky všechny výrobky od Scitecu jsou skvělé a ani tady nemůžu hodnotit jinak, než 1* Na příchuti panna cotta ujíždím o malinko víc ♥ Ale obě dvě příchutě jsou dokonalé - a ty makra?

1

Panna cotta

Kupovala jsem si příchuť panna cotta v malém balení na zkoušku. Udělala jsem si ji den předem a nechala vychladit v lednici. Další den jsem si ji polila rozvarenyma malinama, což bylo za mě dobré. Jinak panna cotta sama o sobě mi přijde taková mdlá. Takže je připadne potřeba si ji něčím dochutit.

Nic moc, přidala jsem ještě banán, ale i tak jsem se musela hodně přemlouvat abych to dojedla a moc dobře mi po tom taky nebylo...

super sváča

Na léto vychlazený z lednice je to skvělá záležitost ! :) Chuťově je tedy sladší a nepoznala bych úplně, že se jedná o dvojitou čokoládu, čekala bych výraznější chuť čokolády.. ale jinak za mě v pořádku, zasytí na delší dobu..

rychlá náhražka

když není čas na přípravu domácích sladkostí, dá se čas od času využít jako rychlá náhražka

Dezert nebo svacina

Díky vzorecku jsem vyzkoušela příchuť panna cotta a byla moc dobrá. Upřímně jsem moc nečekala, ale puding neměl žádnou pachuť, byl lehký, voňavý a dokonale stačil jako svačina. Davala jsem půlku bráchovi a oběma nám stačila bohaté. Dokážu si představit, že bych jej v létě použila do výroby domácí zmrzliny či nanuku. Hned jsem si koupila celé balení. Určitě vyzkouším i čokoládu.