3,7
146 hodnocení

Super rychlá snídaně/svačina. Cenu bych si uměla představit trochu nižší, ale za ty peníze je toho alespoň pořádná porce, příprava je naprosto nenáročná a opravdu skvěle to chutná.

Hruza , vyhozené peníze

Super chuť, rychlá příprava 👍

Hlavně ne do shakeru! – Chuťově je tento puding boží. Přirovnala bych jej k proteinovému pudinku od Ehrmanna. Určitě bych si ho koupila znova. Jediné mínus jsou instrukce. Nevím koho napadlo poradit zákazníkům, aby puding tvořili v shakeru. Zkusila jsem to v práci na svačinu a vybírala jsem puding z mřížky další hodinu. Jí se to fakt šíleně, ze shakeru to nevyteče, musíte to z něj doslova vydloubat. Příště bych zkusila v zavařovačce s víčkem, mohlo by to fungovat líp.

Panna cotta – Kupovala jsem si příchuť panna cotta v malém balení na zkoušku. Udělala jsem si ji den předem a nechala vychladit v lednici. Další den jsem si ji polila rozvarenyma malinama, což bylo za mě dobré. Jinak panna cotta sama o sobě mi přijde taková mdlá. Takže je připadne potřeba si ji něčím dochutit.

Nic moc, přidala jsem ještě banán, ale i tak jsem se musela hodně přemlouvat abych to dojedla a moc dobře mi po tom taky nebylo...

super sváča – Na léto vychlazený z lednice je to skvělá záležitost ! :) Chuťově je tedy sladší a nepoznala bych úplně, že se jedná o dvojitou čokoládu, čekala bych výraznější chuť čokolády.. ale jinak za mě v pořádku, zasytí na delší dobu..

rychlá náhražka – když není čas na přípravu domácích sladkostí, dá se čas od času využít jako rychlá náhražka

Dezert nebo svacina – Díky vzorecku jsem vyzkoušela příchuť panna cotta a byla moc dobrá. Upřímně jsem moc nečekala, ale puding neměl žádnou pachuť, byl lehký, voňavý a dokonale stačil jako svačina. Davala jsem půlku bráchovi a oběma nám stačila bohaté. Dokážu si představit, že bych jej v létě použila do výroby domácí zmrzliny či nanuku. Hned jsem si koupila celé balení. Určitě vyzkouším i čokoládu.

Mnam! – Sice dost sladké, ale výborné a lehoučké na přípravu... Doporučuji!