SciTec Nutrition Soy Pro

SciTec Nutrition Soy Pro - uživatelské recenze a hodnocení

Sójové proteiny

Scitec Soy Pro - kompletní proteinový izolát z rostlinných zdrojů

Proteinový izolát ze sóji je produktem bez genové manipulace a bez obsahu vody. Tuto bílkovinu nabízíme pro vegetariány, lidi citlivé na laktózu a pro ty, kteří hledají ekonomickou alternativu úplné bílkoviny neživočišného charakteru. Izolát ze sóji je zdrojem bílkovin vysoké koncentrace a vysoké kvality s dobrou stravitelností, neživočišného původu s obsahem vysokého množství důležitých aminokyselin.

Úplná bílkovina z produktu SOY PRO přispívá k růstu svalové hmoty a zachování normálního stavu kostí.* Bílkovinu nazýváme úplnou tehdy, když zajistí pro organizmus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9 esenciálních aminokyselin (jmenovitě: histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin). Jejich příjem je nezbytný, protože si je organismus nedokáže sám vytvořit. Bílkoviny přijaté stravou jsou zdrojem dusíku a životu důležitých aminokyselin, které jsou pro organismus nezbytné pro množení tkání a jejich zachování.

* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA). 

Hodnocení celkem
3.9 / 5
16 hodnocení
Doporučuje
88 %
14 z 16 uživatelů
Karolína Tomaštíková
Karolína Tomaštíková   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 16. 8. 2016
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Super protein

S příchutí čokoláda jsem moc spokojená a jakožto veganovi mě jemně sójová chuť nevadí. Sója jako taková podle mě cítit skoro ani nejde, takže za mě rozhodně palec nahoru. :)

Eliška Krýsová   Ověřený nákup
před měsícem Publikováno dne 23. 5. 2019
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Trochu uměla pachut

Není špatný, když se smicha napůl s jiným proteinem či kskaem nebo rozmixovanym bananem, da se. V pečení uměla pachuť tolik cítit neni, ale jen tak na pití ho zvladas jen občas.

Jan Dočekal
Jan Dočekal   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 17. 3. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Super!

Trochu jsem se obával jak to bude chutnat, ale tohle je za mě naprosto super veganský protein, přiznám se, že jsem jich nevyzkoušel nějak hodně, ale kdyby to bylo fakt špatné tak nejsem tak příjemně překvapený:) Určitě doporučuji.

Sabina Stenczelová
Sabina Stenczelová   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 10. 2. 2018
před rokem Poslední aktualizace 22. 3. 2018
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda

Čokoláda trochu lepší

Chuťově docela dobrá ,ale na čokoládu nemá. :-)

Jana Thomayerová   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 9. 4. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Příjemná chuť i konzistence

Méně sladký, což mi vyhovuje

Michal Kosmák
před 4 lety Publikováno dne 17. 8. 2015
Hodnocení celkem:

mám příchuť vanilka a jsem velice spokojený, protein voní a chutná skvěle. dřív jsem zkoušel syrovátkové proteiny od značek PVL a PHP kvůli velkým balením a dobré ceně, měly hroznou chuť, bál jsem se že sojový protein musí být horší chuti, ale naopak. Všem soy protein od scitecu doporučuji, chutná skvěle, obrovský balení, výborná cena!

Miroslava Poláková
před 4 lety Publikováno dne 25. 6. 2015
Hodnocení celkem:

Mám vanilku - Chuťově typický sojový protein, měla jsem už i od ATP Nutrition a byl stejný, chutí, konzistencí - zhoustne po smíchání vody oproti syrovátkovému, má v sobě drobné částečky, není tak jemný jako syrovátkový a nemá takovou tu mléčnou chuť, což je ale jasné. Při smíchání s vlažnou vodou vytvoří pudinkoidní konzistenci a skvěle se z něj dělá těsto na proteinový palačinky, lívanečky.

Iveta Dlugošová
před 4 lety Publikováno dne 21. 4. 2015
Hodnocení celkem:

Mám čokoládový a v porovnání s klasickým syrovátkovým Scitec proteinem je chuť o něco horší, lehce cítit po sóji, ale ne hnusná, člověk si na ni celkem rychle zvykne a alespoň se nezprotiví, což se o jiných říct nedá. Je to můj první vegan protein a jsem celkem spokojená.

Anonymní uživatel
před 5 lety Publikováno dne 1. 9. 2014
Hodnocení celkem:

Kdo nemá rád samotnou suchou hladkou mouku, tak bude i za ni vděční, až vyzkouší toto. Hodně bílkovin, ale za chuť jen tak 20% (alespoň trochu kakaa jde cítit). Nikdo si nedá půl litra vody/mléka + tento prášek. Po 3h (a průběžném zapíjení slazenou minerálkou) se mi stále po něm odbrkává a cítím tu 'chuť'. Rozhodně nedoporučuji na lačno, ale s něčím zajíst, proti té chuti 'mouky'.... Za ty prachy nevím, nevím.. Jen pro vegany opravdu. Už jen 6480g a pak si raději namažu chleba.