SciTec Nutrition Volumass 35

SciTec Nutrition Volumass 35 - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Scitec Volumass 35 - volumizér s vysokým obsahem bílkovin

Volumass 35 zajistí pro tvé svaly množství živin. Volumass 35 byl vyvinut pro takové sportovce, kteří mají z důvodu většího svalového objemu a zvýšené aktivitě i zvýšené nároky na příjem živin. Doporučená dávka Volumass 35 obsahuje více kreatin-monohydrátu (1250 mg), pomocí kterého se nahradí spotřebovaný kreatin. Kromě toho zajistí i mnoho kvalitních bílkovin, a má i vyšší kalorickou hodnotu, jako předešlé produkty s nižšími hodnotami. Bílkoviny i sacharidy hrají v době rozvoje svalové hmoty stejně důležitou roli. Jsou zdrojem energie a jsou stavebními látkami pro rozvoj tkání. Volumass 35, s 35 % poměrem bílkovin, vyhovuje svým poměrem makroživin většině sportovních stravovacích systémů. Je proto pravděpodobně optimální pro metabolismus většiny tělesných typů sportovců. 

Volumass 35 je tedy využitelný v celodenní stravě. Vyznačuje se obsahem bílkovin vysoké kvality z ultrafiltrovaného koncentrátu syrovátkové bílkoviny, příčně-mikrofiltrovaného izolátu syrovátkové bílkoviny, které jsou bohaté na obsah bílkovinných mikrofrakcí. Bílkoviny, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou, jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování. Z toho důvodu přispívá obsah bílkovin produktu Volumass 35 Professional ke zvyšování objemu svalové hmoty a k jejímu udržování.* Volumass 35 obsahuje další přidané složky: kreatin a taurin. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3 g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA). 

Celkem dotazů Celkem dotazů
4
5 odpověď
Přemysl Svoboda
před 3 lety

Dobry den, chci se zeptat, co je: vodík s-fosfát draselný, hydrogen-fosfát disodný, hydrogen fosforečnan hořečnatý. Dekuji za odpoved

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, jedná se o soli kyseliny fosforečné a příslušného minerálu, užívají se jako additiva - tzv. anti-caking agenty, které zabraňují hrudkovatění a žmolkování sypkých směsí. Hezký den.

Josef Buzo
Josef Buzo
před 3 lety

Dobry den,chtel bych se zeptat na kvalitu a zda je to dobra volba mezi gainery,hodlam jej kombinovat s creatinem monohydrat creapure od reflexu.kdyby jste byl tak hodny a poradil mi i s davkovanim obou vyrobku v jejich kombinaci.Mockrat předem dekuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, podívejte se na http://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix cenově Vás vyjde lépe a složení je hodnotnější s vyšším podílem bílkovin - nebudete pravděpodobně muset ani kupovat protein. Originál Creapure® za top cenu je tento http://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure surovina rovnaká jako ten od Reflexu. Dávkování gainer dle potřeby, velmi individuální, vypočtěte si zhruba Váš denní příjem energie potřebný k nabírání a dle toho přizpůsobte dávkování, tam bych začal. Jestli nebudete přibírat, postupně dávkování navyšujte. Denní příjem bílkovin pakliže cvičíte v posilovně klasický silový trénink pro maximalizaci svalových přírůstků bych držel okolo 1,5 - 1,8g/kg. Kreatin 5g/den, semtam vyjde nějaký pozitivní efekt navíc když jej dávkujete po tréninku, klidně s právě s gainerem, tak můžete zkusit. V netréninkové dny pak kdykoliv během dne s gainerem/džusem/proteinem/limonádou (bez bublinek) je to vesměs jedno, důležitá je ta denní pravidelnost abyste o ty benefity nepřišel.

Josef Buzo
Josef Buzo
před 3 lety

Dekuji za odpověď a dam na vase doporuceni.

Adam Vařeka
před 3 lety

Dobrý den, chci se ještě zeptat, jestli je možné tento přípravek kombinovat s creatinem monohydratem od amix? předem díky

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, produkt již kreatin obsahuje ovšem jeho přidáním můžete zvýšit anabolický efekt. Doporučuji do produktu přidat cca 4g creatin monohydrátu. Hezký den.

Adam Vařeka
před 3 lety

Dobrý den, chci se zeptat... budou k dispozici skladem také balení 1200g? Předem díky za opdověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, v pátek naskladníme ovšem pouze v čokoládové příchuti, pokud máte zájem o jinou variantu, prosím napište žádost na email: objednavky@aktin.cz , rádi Vám požadovanou příchuť zajistíme. Hezký den.