SciTec Nutrition Zinc

SciTec Nutrition Zinc - diskuze k produktu

Zinek

Scitec Zinc - minerální látka zinek pro zdraví organismu

Zinek je minerální látkou, které sehrává mnoho úloh při činnosti našeho organismu. Je také jedinou kovovou látkou, kterou lze najít v enzymové skupině Zinek přispívá k normální syntéze DNA; zásaditosti kyselin a metabolismu sacharidů; ke správným kognitivním funkcím; působí také na plodnost. Dále se podílí na metabolismu makro živin a mastných kyselin. Slouží k správnému využití vitamínu A; k optimální syntéze bílkovin; k udržení dobrého stavu kostí, vlasů, pokožky a nehtů; k udržení pozitivní hladiny testosteronu v krvi. Prospívá zraku a činnosti imunitního systému. Slouží také k ochraně buněk před oxidací a je součástí procesu jejich dělení.*

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Celkem dotazů Celkem dotazů
4
4 odpověď
Lukáš Jírovec
před 2 lety

Je to chelatova vazba?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Lukáši, v tomto produktu je glukonát zinečnatý, chelátovou vazbu nejčastěji najdete v kombinacích na způsob ZMA, jako třeba zde: https://aktin.cz/tpw-zinc-and-magnesium. Hezký den.

Adam Valek
před 3 lety

Dobrý den, kdy bude tento zinek opět k dispozici?

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, do konce tohoto týdne

František Blahoš
před 5 lety

Dobrý den máte ve svojí nabídce i zinek v chelátových vazbách ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, napíklad http://aktin.cz/vitaminy-a-mineraly/reflex-zinc-matrix-90-kapsli obsahuje chelát zinku, jiný tuším v nabídce bohužel není, za několik týdnů by měl být dostupný organický zinek od Viridianu.

Karel Slatinský
před 6 lety

Dobrý den, na obrázku máte stále 50mg balení, i když se jedná o 25mg. Je to docela matoucí, protože ještě před měsícem jsem si za stejnou cenu objednával 50mg verzi a dnes už mi přišla 25mg, což mě docela nemile překvapilo. Nebylo by tedy špatné obrázek produktu updatovat.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, děkujeme mnohokrát na upozornění, již by mělo být vše v pořádku. V době kdy jste si produkt objednával, obrázek ještě Scitec neměl vytvořený.