SciTec Nutrition ZMB6

SciTec Nutrition ZMB6 - diskuze k produktu

ZMA

Scitec ZMB6 - kombinace zinku, hořčíku a vitamínu B6

ZMB6 je kombinací životu důležitých minerálních látek / vitamínů, se zinkem, hořčíkem a vitamínem B6. Zinek a hořčík přispívají k normální syntéze bílkovin, k udržování normálního stavu kostí a hrají roli při dělení buněk. * Zinek a vitamín B6 přispívají k normální činnosti imunitního systému. * Hořčík a vitamín B6 přispívají k tlumení únavy a vyčerpání, ke tvorbě energie látkovou přeměnou, k normální funkci psychických procesů. * Zinek hraje roli při normální syntéze DNA, při přeměně látek na bázi kyselin, při metabolismu sacharidů a makroživin, při normální kognitivní činnosti, a také přispívá k plodnosti a reprodukční schopnosti. * Hraje důležitou roli při procesech látkové přeměny mastných kyselin, při udržování normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a při vidění, jakož i při udržování normální hladiny testosteronu, a ochraně buněk před oxidativním stresem. *

Hořčík přispívá k udržování normálního stavu zubů, k rovnováze elektrolytů, k normální činnosti nervového systému: k neurotransmisu a k smršťování svalů včetně srdečního svalu. * Vitamin B6 hraje roli při tvorbě červených krvinek, a při regulaci hormonálních procesů. *

Scitec ZMB6 v v bodech:

  • přirozené zvýšení hladiny testosteronu
  • zvýšení hladiny růstového faktoru IGF-1
  • zvýšení svalové síly
  • zlepšení celkové výkonnosti a vytrvalosti

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

Celkem dotazů
8
12 odpověď
Dobrý den, v textu máte užívat 1 kapsli denně , ale na obale je 2 denně. Co je správně?
Dobrý den Radovane, dle obsaženého množství látek by Vám měla dostačovat 1 kapsle denně. Hezký den.
Děkuji
Dobry den, je mozne tento pripravek uzivat spolu s Nitrixem 2.0? nebo s HMB?
Dobrý den, produkty kombinovat můžete, nijak mezi s sebou nekolidují. Hezký den.
Zdravím, mohu toto používat i s Tribulus terrestris? Díky za odpověď
Dobrý den Honzo, určitě můžete, produkty mají podobné zaměření a vzájemně by se tak mohly v účinnosti podporovat. Hezký den.
Dobře, děkuji. Já jen, aby to mísení neudělalo nějaké probémy
Jakbych měla správně kombinovat kreatin, glutamine, proteinˇák a k tomu tento přípravek . Trénuji 4x týdně. Děkuji za odpověď
ZMB6 doporučuje výrobce 2 kapsle před spaním, glutamin se doporučuje různě, okolo 5 - 10g před spaním, kreatin 5g denně kdykoliv během dne zapít vodou - dbát zvýšenou pozornost pitnému režimu. Protein dle dení potřebý bílkovin, obecně jedna dávka 25g bílkovin syrovátkového proteinu se doporučuje po výkonu a pokud vám vyhovuje i cca 40 min před výkonem.
Chci se zeptat jestli se dá přípravek kombinovat s scitec l-glutamine ?
Ano dá.
Chtěl bych ho brát před spaním, protože mám někdy problém usnout, bohužel ho nedokážu brát na lačný žaludek jak bych měl,jelikož mám navečer většinou tvaroh nebo kasein.Ovlivní to nějak rapidně účinek ? nebo mam tvaroh vysadit ?
Neovlivní, klidně jezte s tvarohem.
To je divné, ze pisete, ze s tvarohem ano, když v popisu je, že není vhodné užívat s vysokým množstvím vapniku-coz tvaroh obsahuje. Tak jak tedy.....????????? Já osobně nevidím problém si dat ZMA na lačno a cca za 20-30 minut zdlabnout tvaroh a hned ulehnout. To je způsob jak toto resim já.
Vaše doporučení je pravděpodobně jistější variantou užití ZMA, avšak i při požití s tvarohem není prokázané, že obsažený vápník způsobí horší či dokonce eliminuje absorbci zinku. Záleží také na denním příjmu vápníku a ostatních minerálů.
Dobrý den je možno tento přípravek uživat společně s tribulusem? Předem děkuji
Ano, můžete.
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je možné přípravek využívat jako prevenci proti svalovým křečím. A jestli je možné v tomto případě přípravek konzumovat před výkonem. Děkuji.
Hezký den, přípravek není primárně koncipován jako prevence křečí, nicméně díky obsahu hořčíku, může i tento stav částečně odstraňovat. U tohoto přípravku by mohlo sekundárně dojít k vysokému příjmu zinku, proto bych raději volil přípravek s obsahem čistého magnesia.