25
zodpovězených dotazů
jak doprodej? to su najchutnejšie BCAčka a jedine v ktorých nie su sračky ako aspartam, acesulfam K a podobne, fakt ich prestavate predavať?
Jako doprodej byla označena pouze příchuť mandarinka, která se již nevyrábí. Ostatní příchutě tohoto produktu samozřejmě budou!
Dobrý den, jsou tyto bcaa vyrobené pomocí mikrobiální fermentace? děkuji
Dobrý den, ano, produkt je vyroben cestou fermentace z rostlinných zdrojů. Hezký den.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné tyto BCAA brát před tréninkem společně s Creapure kreatinem (také od SizeAnd Symmetry) a následně pak již tyto BCAA samotné během tréninku. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Dobrý den, doporučuji užívat bcaa pouze při tréninku a případně 1 dávku ihned po tréninku, před tréninkem neberte. Hezký den.
Dobrý deň, ak mám počas dňa viac tréningov, je možné toto BCAA brať rovnako pri každom z nich?
Dobrý den, ano není to na škodu
Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu brát tyto BCAA společně s nakopávačem http://aktin.cz/prom-in-nitrox-pump a zároveň spalovačem http://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut .. BCAA + nakopávač beru 30 min před tréninkem a spalovač 20 min před tréninkem. Díky za odpověď.
Dobry den, pokud Vam nevadi vysoky obsah stimulantu kombinace Nitroxu + Gold cut, tak ano. Pouziti s BCAA je v poradku
kdy bude naskladneno?
Dobrý den, produkt by měl být znovu skladem koncem měsíce. Hezký den.
Chtela bych se zeptat 5g na kolik ml?
100 - 200 ml, vesměs ale podle chuti, klidně do 500ml, účinek to neovlivní, nějaké doporučení doplníme, děkujeme za upozornění
Dobrý den, chci se zeptat zda mohu užívat tyto bcaa před tréninkem a ihned po tréninku používat toto http://aktin.cz/amix-re-core-concentrated ? nebo mám užívat pouze jedny bcaa? Díky za odpověď.
Dobrý den, toto značně závisí na individuální potřebě, intenzitě tréninku a požadovaných výsledcích ale pro maximální účinek je rozhodně vhodné zařadit jednu dávku BCAA před nebo při tréninku a po tréninku pak potréninkový nápoj s obsahem BCAA. Hezký den.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy bude opět dostupná příchuť ananas? Děkuji, Bílková.
Dobrý den, ananasovou příchuť bychom měli naskladnit již zítra. Hezký den.
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, která příchuť Vám osobně přijde jako nejlepší? Předem děkuji za odpověď.
Zdravím, prodávají se poměrně rovnoměrně všechny příchutě, ale dalo by se říci, že nejlepší reference máme na malina/cherry a zelené jablko.