4,6
150 hodnocení

Velice kvalitní BCAA

Tento produkt je jednoduše velice kvalitní - prášek je zcela rozpustný a chuť pro mě naprosto vyhovující. Dávám si vrchovatou odměrku na litr vody a výsledný nápoj piju během tréninku. Oddaluje mi únavu a i když cvičím intenzivně, svaly mě druhý den bolí mnohem méně, takže určitě doporučuji. Zatím jsem se s lepšími BCAA nesetkal.

1

Bcaa

skvělý produkt, ale příchuť taková mdlá

Ok

Příchuť vodní meloun měla chemickou koncovku, jinak ok

Moc chemická příchuť

Dlouho jsem hledala melounový bcaa a tyhle za mě docela zklamání... moc mi ta příchuť nejede, jelikož se mi zdá moc chemická... Zas na druhou stranu jsem dala ochutnat kamarádce a ta si ho nemůže vynachválit!! Takže nemohu jen nedoporučit z mé strany

Chrání svaly

Kvalitní značka, které důvěřuji proto si radši připlatím. BCAA jsou opravdu potřeba . Jsem ektomorf co s velkou obtíží přibere každý gram svalů, bez BCAA jsem občas stagnoval v růstu nebo dokonce klesl, protože z nějaké důvodu tělo nestíhalo regenerovat z potravy, tohle tomu zabránilo (+ glutamin). Chuť malina je ok ale příště zkusím nějakou kyselejší příchuť.

Nejvyšší obsah BCAA

Jako jedny z mála rozpustných Bcaa obsahují okolo 8gramů BCAA v dávce. Většina ostatních výrobců jsou sotva na polovině. Pro mě nejvíc důležité a nekupuji jen nějaké sladidla a aromata. Když si to člověk přepočítá, jsou tohle hodně levná bcaačka. Preferuji příchuť malina a jablko.

Super

Rozpustnost dobrá, příchuť OK neměla jsem důvod používat jinou značku, kvalitní složení. Celkově doporučuji

Nej

101% nemají chybu.

Naprosto vyhovuje

Super poměr- cena a KVALITA. Žádný chemický ocásek. Malina velmi sladká, ale super. Ananas trochu tropy-zajímavá příchuť, taky sladký.

Výborné

Skvělé doplnění aminokyselin a výborná ananasová příchuť.