SizeAndSymmetry Nutrition BCAA 3000

SizeAndSymmetry Nutrition BCAA 3000 - diskuze k produktu

BCAA

SizeAndSymmetry BCAA - esenciální aminokyseliny

BCAA Sizeandsymmetry je spojením tří unikátních esenciálních aminokyselin, které podporují růst a regeneraci svalové hmoty a zároveň je chrání před rozpadem na energii využitelnou pro svalovou práci. BCAA Sizeandsymmetry působí jako silná antikatabolická směs aminokyselin, efektivně tak inhibuje ztrátu svalové hmoty.

BCAA Sizeandsymmetry je složen z aminokyselin L-leucine, L-Valine a L-Isoleucine. Tyto tři aminokyseliny řadíme mezi esenciální aminokyseliny, jsou tedy pro lidský organismus nezbytné a nedokážeme si je syntetizovat. Tyto tři aminokyseliny musíme dodávat exogenně. Právě tuto nutnost nám zajišťuje produkt BCAA Sizeandsymmetry. Aminokyseliny BCAA řadíme také mezi aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Díky své unikátní struktuře nepodléhají rozpadu v játrech podobně jako jiné aminokyseliny a nejsou zde vychytávány, jako ostatní aminokyseliny. Větvené aminokyseliny BCAA mohou pokračovat dále krevním řečištěm a dostávají se přímo k pracujícím svalům, kde nachází svůj účinek. Na těchto pozitivních efektech je postaven přípravek BCAA Sizeandsymmetry.

BCAA Sizeandsymmetry jsou ideálním prostředkem pro zlepšení sportovního výkonu. Podporují nárůst svalové hmoty, tím sekundárně podporují i nárůst síly. Zabraňují katabolismu svalů a nadále umožňují jejich růst a zachování svalových objemů. Velmi významným pozitivnem je podpora regenerační fáze po výkonu. Zde naleznou svoje uplatnění zejména u sportovců, kteří jsou intenzivně namáháni, podávají maximální silové výkony nebo absolvují dlouhé aerobní i anaerobní výkony.

BCAA Sizeandsymmetry jsou vhodné pro:

  • silové sportovce v objemovém tréninku
  • silové sportovce v dietě a přípravě na soutěžní výkon
  • silové sportovce v době rekonvalescence
  • silové sportovce s vysoce intenzivním tréninkem
  • vytrvalostní sportovce všech odvětví
Hodnocení celkem
4.7 / 5
30 hodnocení
Doporučuje
97 %
29 z 30 uživatelů

Umělá chut'

Složením jsou výborné, ale za mě chut'ově opravdu špatné. Chutnají strašně umělě. Ale asi jsem si vybrala jen špatnou příchut'. Vzala jsem si meloun a když to srovnám s bcaa od bodylabu, tak bych si tyto už rozhodně znovu nekoupila.

Přínosná recenze?

Prosím radu

Potroboval bych poradit jesli jestli je lepší nebo jestli by jste spíše doporučil na nárůst svalove hmoty nebo objemu toto BCAA 3000 anebo spíše Smartlabs Creatine Creapure Děkuji

Přínosná recenze?

Chtěl jsem zkusit novinku a sáhl po temto.Po otevření vůně nijak překvapující.Ochutnal jsem a chuť výborná ani né moc přelazená oproti tomu co jsem měl předtím.Za mě doporučuji.Chuť malina výborná.

Přínosná recenze?

velká spokojenost!

Přínosná recenze?

Cítím lepší regeneraci. Dobrý poměr cena/výkon. Sizeandsymmetry má opravdu výborné produkty.

Přínosná recenze?

Výborné BCAA, jsem spokojený hodně, doporučuji.

Přínosná recenze?