SizeAndSymmetry Nutrition BEEF Amino

SizeAndSymmetry Nutrition BEEF Amino - diskuze k produktu

BEEF / Hovězí aminokyseliny

SizeAndSymmetry BEEF AMINO - aminokyseliny z hovězích jater

Hovězí aminokyseliny od společnosti Sizeandsymmetry poskytují organismu ty nejvýhodnější aminokyselinové poměry, které můžete do organismu přijmout. Hovězí aminokyseliny vykazují velkou dávku esenciálních aminokyselin, které jsou pro správnou funkci organismu, jeho chod a průběh anabolických procesů v organismu. BEEF Amino Sizeandsymmetry jsou nejvyužitelnějším zdroje lidskému organismu přirozených aminokyselin, které jsou plně využitelné v období budování svalové hmoty i při malnutrici organismu.

BEEF Amino SaS je zcela unikátní produktem na trhu s hovězími aminokyselinami. Vykazuje koncentraci s koncentrací 56,4 % aminokyselin ve farmaceutické kvalitě. BEEF Aminokyseliny Sizeandsymmetry jsou směsí enzymaticky hydrolyzovaných (předtrávených) aminokyselin. Ty jsou získány z prvotřídních aminokyselin z hovězí bílkoviny.

Průměrná molekulová hmotnost hovězích peptidů je 4000 - 5000 Daltonů, což je ještě 2x vyšší hodnota, než vykazuje hydrolyzovaný syrovátkový izolát. Hovězí aminokyseliny v hydrolyzované podobě jsou jedním z nejrychleji využitelných zdrojů aminokyselin. Jsou velmi rychle použitelné k opravě a nárůstu nové svalové hmoty.

SizeAndSymmetry BEEF Amino v bodech:

  • nárůst svalové hmoty
  • ochranu svalové hmoty
  • vhodné při sníženém přístupu kvalitní výživy
  • doplnění výživy
  • ochranu kloubů a vazů
Celkem dotazů
4
4 odpověď
Dobrý den prosím nikde jsem se nedočetl kdy brát ty to amino respektive kolik minut před a po tréninku ? děkuji
Cca půl hodiny před a ihned po tréninku je obecně vhodná časová varianta dávkování.
Dobrý den je možnost tedy brát až 15 tablet denně pro anabolický efekt ? děkuji
Je možné brát i 15 tablet denně, žádný negativní efekt by se projevit neměl, avšak berte v úvahu o jakou surovinu se jedná. Osobně bych doporučil raději dbát na denní příjem bílkovin a investovat do kvalitních proteinového přípravku.
Dobrý den. Teď beru bcaa 3000 od SAS a chtěl bych se zeptat jestli můžu beef amino SAS brát jako plnohodnotnou náhražku za tyto bcaa. Nebo tyto dva produkty nějak zkloubit. Předem děkuji za odpověď.
Těžko říct, z údajů, který udává výrobce nemohu posoudit. Oba produkty lze užívat současně, jejich benefity jsou poměrně výrazně závislé na okolnostech při případném užívání.
Dobrý den chtěl bych vyzkoušet hovězí aminokyseliny zvažoval jsem o těchto nebo http://aktin.cz/aminokyseliny/beef-aminos-universal-nutrition mužete mi poradit které z nich vybrat popřípadě jaké jiné vybrat? Děkuji
Volte ty, které mají lepší poměr cena/g bílkovin.