Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

SizeAndSymmetry Nutrition Caffeine

SizeAndSymmetry Nutrition Caffeine - diskuze k produktu

Kofein

SizeAndSymmetry Caffeine - farmaceuticky čistý kofein bezvodý

Caffeine Sizeandsymmetry – farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli. Tato dávka odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy, bez obsahu karcinogenních látek, které tak často negují pozitivní efekt kofeinu obsaženého v kávě. Caffeine Sizeandsymmetry odpovídá nejvyšší evropské kvalitě a plní normy stanovené EU.

Kofein je nejúčinnějším centrálním stimulantem, zároveň velmi efektivně podporuje spalování nežádoucích tukových zásob. Stimulant Caffeine Sizeandsymmetry je jedním z nejlepších spalovačů tuku. Stimulační účinky kofeinu poznáte nejvíce při psychickém i fyzickém vyčerpání a v období stimulace před náročným výkonem.

Caffeine Sizeandsymmetry podporuje spalování tuku. Napomáhá využití tuku jako zdroje energie pro svalovou práci. Je jedním z nejsilnějších spalovačů tuku využívaným profesionálními sportovci.

Caffeine Sizeandsymmetry v bodech:

  • silový i vytrvalostní výkon
  • spalování tuků
  • mobilizaci psychických i fyzických sil
Celkem dotazů Celkem dotazů
7
12 odpověď
Kateřina Ben
před 7 měsíci

Dobrý den, použila jsem tento Caffeine spolu s SizeAndSymmetry Nutrition Synephrine. Při treninku se zapotím, ale jsem strašně unavená. Vůbec necítím, že by na mě Caffeine působil. Myslíte, že by na mě mohl mít Caffeine spolu se Synephrine opačný účinek? Děkuji za odpověď

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 7 měsíci

Dobrý den, Kateřino, u caffeinu se může stát, že pokud na něj tělo není zvyklé a tzv. se "předávkuje," má opačný účinek než potřebujete. Kolik kapslí užíváte?

Kateřina Ben
před 7 měsíci

Jednu kapslí před tréninkem.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 7 měsíci

Zkuste tedy kofein na týden vysadit, aby se Vám snížila rezistence a poté jej začněte užívat znovu. Přeji hezký den

Lucie Dupalová
před 9 měsíci

Dobrý den, může se tento výrobek používat zároveň s carnitinem se zeleným čajem?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 9 měsíci

Dobrý den, Lucie, ano tyto produkty kombinovat můžete. Přeji pěkný den

Lucie Dupalová
před 9 měsíci

Děkuji moc za odpověď

Beata Šypljak
před rokem

Dobrý den, dá se tento vyrobek spojit s vyrobkem SizeAndSymmetry Nutrition Synephrine před treninkém ?

Jakub Rezniček
před rokem

Dobry den, chtěl bych jsem se zeptat, který spalovač tuku je dobry, proto že s tím nemám moc zkušeností. Děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před rokem

Zdravim, mezi funkcni latky napomahajici procesu spalovani tuku patri kofein, synefrin, egcg a neprimo mnoho dalsich latek, bezne doporucujeme red cell, ciste kvuli zkusenostem, ma prijemny efekt a kombinuje latky zminene. Pokud chcete neco budgetoveho, kofein se synefrinem v balicku je extremne oblibenou kombinaci, pravem.

Kateřina Kuthanová
před rokem

Můžu si to dát, i když piju 3-4 kávy denně? Mám na mysli spíš při únavě, ne před tréninkem, to jsem zvyklá na synephrin... Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Kateřino, maximální doporučenou denní dávku kofeinu by jste při 4 kávách a kofeinové kapsli za den překročila ovšem vzhledem k tomu, že máte pravděpodobně zvýšenou toleranci na kofein, vyjímečně to je možné. DLouhodobě bych ovšem takový režim nedoporučoval a zařadil bych nějaké "bezkofeinové období" kdy by mělo docházet k upravení této kofeinové tolerance a zamezit jejímu dalšímu zvyšování. Hezký den.

Irena
před 4 lety

Nevadí, když kapsle beru v 17 letech? Kolikrát často je mohu brát?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Obecně nevadí, avšak více jak 1 denně bych nedoporučoval a jakmile Vám přestane dostatečně účinkovat, doporučil bych 3 - 4 týdny pauzu zcela bez kofeinu, kdy se Vám získaná tolerance vytratí.

SIZEANDSYMMETRY CAFFEINE 60 KAPSLÍ
před 5 lety

30min. před fyzickým výkonem?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

15 - 30 minut před tréninkem na lačno mi přijde akorát.

Jiřina Hajná
Jiřina Hajná
před 3 lety

Zdravím, :-) Je nutností brát tabletku nalačno a nebo to opravdu ovlivní účinky? Když si hoďku před treninkem nedám něco malýho, jsem nepoužitelná..:-/

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Ovlivní se tím vstřebatelnost účinné látky, ono dost záleží co si dáte, pokud banán, pak můžete klidně s kofeinem a vstřebá se bezrpoblému - účinek bude stejný, ale třeba s ovesnými vločkami už by asi byl trochu problém, efekt by byl pozvolnější a opožděný, tohle je dobré vyzkoušet a dle toho přizpůsobit dávkování, kofein se vstřebá poměrně dost rychle, max 20 minut na lačný žaludek, pak si ještě můžete něco dát, osobně ale doporučuji cvičit alespoň 2 - 3 hodiny po jídle, pokud máte něco v žaludku, zbytečně vás to omezuje ve výkonech. Pakliže vám chybí energie, jednak vám pomůže kofein a pokud byste potřebovala něco dalšího, rozpusťte si 50g dextrózy do nápoje při tréninku, navíc můžete vypít ještě 20g před, ale zase musíte brát, že tělo bude s těmi sacharidy pracovat, nikoliv s rezervami - pakliže je váš cíl hubnout, dextrózu je dobré zcela vynechat.