4,6
158 hodnocení

vážně nakopne – Za mě super! víc se po něm potím, ale především cítím dodání energie. Když o půl šesté ráno vybíhám a vezmu si před tím Caffeine tak první dva kilometry jsou líné, ale pak zbytek běžím jak když střelí. Občas si ho vezmu i v práci, když jsem unavená. Za mě super a budu určitě objednávat další .)

5

Kofein jsem si dal ve 3 odpoledne. Usnout jsem mohl až v 1 ráno. Kope to!

O zdraví – Možná to pouze nefungovalo na mě, ale použila jsem ho před běháním a málem jsem domů nedoběhla a flákla sebou někde na ulici. Domů jsem došla, ale po zbytek dne jsem ležela v posteli a celá se klepala (ne tím, že bych byla v šoku, ale zřejmě kvůli tomuto preparátu).

. – opravdu mě to tzv nakoplo

Kupují pravidelne

Skvělý spalovač – Za tuhle cenu opravdu paráda, je cítit veliký rozdíl během cvičení - mnohem více energie a pot ze mě jen teče :D

Spokojenost nadevše! – Jeden z mála nakopávačů po kterém cítím rychlý nástup účinku a nebolí z něj žaludek. Splnil všechna má očekávání a mohu ho proto doporučit i dalším.. 😊

Kupuji pravidelně

Super! – Funguje, jak má. Používám na běh, kdy po celodenním vyčerpání potřebuji nakopnout a pak ty nohy běží samy či co ;)

Opravdu funguje 👍 – opravdu funguje, ale na mě až moc. Nemohu po něm spát a mám celý den hroznou žízeň.