4,5
93 hodnocení

vážně nakopne

Za mě super! víc se po něm potím, ale především cítím dodání energie. Když o půl šesté ráno vybíhám a vezmu si před tím Caffeine tak první dva kilometry jsou líné, ale pak zbytek běžím jak když střelí. Občas si ho vezmu i v práci, když jsem unavená. Za mě super a budu určitě objednávat další .)

Přínosná recenze?

Spalovač Caffeine

Pro mě první spalovač, co jsem vyzkoušela. A za mě opravdu výborný. Funguje jak má.

Přínosná recenze?

Super!

Se známou jsme po dětech a začaly jsme společně cvičit (stepper, posilovací věže, běhaní, domácí cvičení s vlastní váhou) Zusily jsme Caffeine a nakopnutí bylo znát. Je třeba užít aspoň hodinu předem. Po prvním užití jsme obě byly dost dlouo nakoplé, i když už jsme byly doma, resp. největší nakopnutí bylo, až když jsme přijely domů :D Ale i tak jsme při cvičení měly mnohem lepší výsledky a to i v běhu. Za mě naprosto super!!

Přínosná recenze?

Caffeine

Účinky nebyly až zase tak vysoké, avšak na každého působí určitě jinak.

Přínosná recenze?

Plní svou funkci

Účinnost a rychlost.... super

Přínosná recenze?

caffeine

Rozhodne mne to nakopne.. A od toho to taky je..

Přínosná recenze?

Doporučuju!

Za mě super. Cvičila jsem dlouho bez spalovačů, tak jsem se tomu rozhodla dát šanci. Vybrala jsem Caffeine a rozhodně nelituju. Především mi dodal neskutečnou spoustu energie a po tréninku jsem měla ještě chuť někam vyběhnout. Jediná moje smůla, že cvičím večer a tuším, že ještě zastihnu ty, co vstávají na ranní :-D

Přínosná recenze?

Super!

Muj prvni caffein v zivote. A nelituju! Pit kavu pred treninkem nemam rada,protoze mi je pak zle. Tohle me krasne dodalo energii a probudilo me to. Takze za me super!

Přínosná recenze?

Spokojenost

Super, funguje jak má.

Přínosná recenze?

Nejlepší čístý caffeine

Perfektní čistý CAFFEINE , je to TOP !!! Beru vždy půl hoďky před tréninkem (fotbal) a má to výborný účinek, cítím se hned plný energie a výborně napomáhá získat lepší fyzickou kondici. Vřele doporučuji , je to bezkonkurenční čístý caffeine ;0)

Přínosná recenze?