Úprava otevírací doby během svátků. Podrobné informace naleznete zde.

Zavřít upozornění

SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut

SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

SizeAndSymmetry Gold Cut - Spalovač tuku s kombinací účinných termogenních látek

Sizeandsymmetry Gold Cut je extrémním spalovačem tuku s thermogenním a lipotropním účinkem. Napomáhá využití tuku jako zdroje energie. Efektivně tak podporuje snižování množství tělesného tuku ve vašem organismu a snížení tukových zásob. Extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hořkého pomeranče a kayenský pepř působí thermogenně a podporují využití tuku jako energetického zdroje pro udržení teplotní rovnováhy. Kofein je jedním z nejúčinnějších stimulantů, má však také schopnost podporovat spalování tuku a usměrňovat jeho pohyb k mitochondriím, kde jsou dále využity jako zdroj energie.

SizeAndSymmetry Gold Cut v bodech:

  • spalovač tuku s účinnými látkami
  • lipotropní a termogenní účinek
  • s obsahem kofeinu
Celkem dotazů Celkem dotazů
29
31 odpověď
Tomáš Bukáček
před 3 měsíci

Dobrý den Pokud to tedy dobře chápu tak tenhle přípravek mě pomůže zhubnout protože budu mít díky vyššímu pocení větší fyzický výdej? Takže se tedy ptám když chci zredukovat váhu tak je tenhle produkt pro mě vhodný? A pokud ne tak je nějaká alternativa? Díky za odpověd

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
Zákaznická podpora
před 3 měsíci

Dobrý den, tento produkt pomáhá využití tuku jako zdroje energie, tudíž podporuje jeho spalování a je thermogenní. Pokud tedy chcete spalovat, je pro Vás tento produkt vhodný. Přeji hezký den

Jiří Tomiczek
před 6 měsíci

Dobrý den, mám dotaz. Je lepší tento produkt nebo kombinace produktů. https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-synephrine https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-caffeine pokud je to srovnatelné. Cenově je to stejné. Jediný rozdíl vidím v počtu konzumovaných tablet. Díky za reakci Jiří

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
Zákaznická podpora
před 6 měsíci

Dobrý den, Jiří, doporučili bychom Vám spíše užívat Gold Cut, jelikož kromě synephrinu a caffeinu obsahuje i jiné látky. Přeji pěkný den

Irča Skokanová
před 8 měsíci

Dobrý den, používala jsem Gold Cut cca 2 měsíce pouze před fyzickou aktivitou, většinou bez problémů, dobře fungoval, ale párkrát mi po něm nebylo úplně dobře a naposledy bych řekla dokonce hodně špatně, proto jsem ho raději vyřadila. Můžete mi doporučit nějaký jiný spalovač, který by pro mě byl šetrnější? Děkuji za odpověď.

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před 8 měsíci

Dobrý den, Irčo. Velmi oblíbený spalovač s mnoha pozitivními recenzemi na jeho účinnost je např. tento: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Věřím, že by Vám mohl vyhovovat. Hezký den

bara.vavra@
před 9 měsíci

Hezký den, hledám účinný spalovač tuků, který mi pomůže při cvičení. Chodím cvičit 3x týdně, ale váha ne a ne dolu, je pořád stejná. Doporučíte mi prosím nějaký. Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 9 měsíci

Dobrý den, pokud nejdete s váhou dolů, zvážil bych primárně Vaši energetickou bilanci a to z pohledu snížení energetického přijmu (dietní režim se s níženým přijmem kalorií) a zároveň navýšení energetického výdeje (zvýšená fyzická aktivita, především aerobního charakteru). Jakmile budete mít tyto základní kameny energetické rovnice v potřebném poměru, můžete podpořit metabolismus spalovačem tuků. Z konkrétních produktů bych pak doporučil https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell, který je efektivním pomocníkem při snižování tukové složky vzhledem k obsahu termogenních látek podporujicích energetický výdej organismu, zvláště při fyzické aktivitě. Hezký den.

nelaskypalova@
před 10 měsíci

Dobrý den, je vhodné kombinovat s coffeinem jako synephrine? Případně se zeleným čajem v kapslích? Jak ve dny tréningu tak v netréningové dny? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 10 měsíci

Dobá den Nelo, produkt Gold Cut již kofein i synefrin obsahuje, proto bych nanejvýš doporučil kombinovat se zeleným čajem, např.: https://aktin.cz/tpw-green-tea-ultra. Přeji krásný den.

Martina Kirchmanová
před 11 měsíci

Dobrý den, používám Gold Cut už půl roku pravidelně před cvičením 3-4x týdně. Je vhodné po této době změnit spalovač? Případně jaký byste mi prosím doporučili? Děkuji moc za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 11 měsíci

Dobrý den, vzhledem k tomu, že spalovač obsahuje kofein. po 3 měsících pravidelného užívání bych jej doporučoval vyřadit, aby se zamezilo vzniku nižší tolerance. Doporučil bych buď úplně vyřadit spalovač na období jednoho měsíce, případně zvolit kombinaci látek bez kofeinu jako např.: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-green-tea + https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-synephrine. Hezký den.

Natálie Klusáková
před rokem

Dobrý den, mám dotaz ohledně složení. Sice se na produktu píše, že 1 kapsle obsahuje 110mg kofeinu, ale přeci zelená káva a extrakt ze zeleného čaje obsahuje také kofein, tudíž 1 kapsle má v sobě podstatně více kofeinu, nebo se mýlím? Děkuji moc za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Natálie, extrakty ze eleného čaje i zelené kávy jsou bezkofeinové a výsledný obsah kofeinu je opravdu 110mg. Hezký den.

Stanislava Brežáková
před rokem

Dobrý den, chci se zeptat zda se dá kombinovat Gold Cut s BCAA?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před rokem

Zdravím Staňo, kombinace možná je. Pokud mají mít BCAA někdy nějaký smysl, pak právě v dietě.

Eva Zajíčková
před rokem

Dobrý den, obsahuje přípravek lepek ? Děkuji :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Evo, přípravek je přirozeně bezlepkový a neobsahuje žádnou složku z obilovin. Hezký den.

terezanova@
před rokem

Dobrý den. Děkuji za odpověď. Ještě mám dotaz. Co by jste mi doporučil brát po cvičení? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Terko, pokud je Vašim cílem redukce tuků tak bych doporučil proteinový izolát s vysokou koncentrací bílkovin a minimem tuků, cukrů. Z produktů to bude například: https://aktin.cz/the-protein-works-diet-whey-isolate-97. Hezký den.

terezanova@
před rokem

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v jaké podobě jsou ty kapsle. Nebo je to klasický prášek, který se dá přelomit? Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Terko, jedná se o želatinovou kapsli, která se dá rozpůlit ale vysype se obsah kapsle, tedy bych to nedoporučoval. Hezký den.

hunka.lukas@
před rokem

Dobrý den, dá se kombinovat s CLA?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Lukáši, spalovač můžete s CLA kombinovat, jen upozorňuji, že CLA je vhodné brát alespoň 3 měsíce v kuse než se projeví účinky. Hezký den.

Eliška Laštovičková
před rokem

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu. Chci si pořídit nový spalovač a s něčím ho kombinovat. Zaujala me kombinace Golt cutu s L-carnotinem a pak balíček Caffeine se Synephrinem.... lze to nějak zkombinovat? Myslíte, že je tento spalovač dobrá volba? Moc děkuji :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Eliško, Gold cut již obsahuje kombinaci kofeinu a synefrinu, tudíž bych obojí nepřikupoval, dokoupil bych pouze synefrin a přidal k dávce gold cut vždy 1 kapsli synefrinu. U carnitinu je efekt na redukci tukové hmoty nepatrný, volil bych jej pouze při dlouhodobém užívání. Optimálně bych spíše spolu se spalovačem zakoupil proteinový nápoj, kterým můžete nahradit svačinu či menší jídlo a tím dosahnete snížení přijmu sacharidu a tuků ve stravě za současného navýšení bílkovin - z produktů to může být např.: https://aktin.cz/tpw-whey-protein-80. Kombinací sníženého energetického příjmu, dostatku pohybové aktivity a termogenního spalovače dosáhnete efektivně kýžených výsledků. Hezký den.

Gabriela Mervínská
před rokem

Dobrý den, objednala jsem si SizeAndSymmetry Gold Cut 100 kapslí + L-carnitine 100000 1000 ml. Jak nejlépe nakombinovat konzumaci? Mockrát děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Gabrielo, doporučuji užívat vždy zaráz, gold cut 2 kapsle a Carnitin 10ml vždy 30 minut před tréninkem, v netréninkový den dávkujte 30 minut před snídaní. Hezký den.

Lucie Lorencová
před 2 lety

Dobrý den, chci se zeptat, na maximální denní dávku ? Můžu si dát 2x denně?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 2 lety

Zdravím Lucie, výrobce doporučuje 2 kapsle před tréninkem, přičemž pravděpodobně počítá, že více jak 1x ten samý den cvičit nepůjdete, proto bych dávku ve Vašem případě rozdělil na 1 kapsli před každým tréninkem.

Jakub Mareček
před 2 lety

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je možné dávkování ihned ráno 1 tabletu sizeandsymmetry synephrine a následně před výkonem 1 tabletu sizeandsymmetry coffeine + 2 tablety sizeandsymmetry goldcut. Vážím cca 90kg, děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 2 lety

Zdravim Kubo, na me osobne by to bylo uz prilis mnoho kofeinu, volil bych bud jedno nebo druhe a nebojte se v diete, zejmena kdyz jste chlap potlacit kreatin monohydrat, citrulin, pomerne dost lidi si chvali HMB, ja teda nemam osobni zkusenost, ale v magnesiu a dalsich vitaminech jsme v nasich koncinach casto deficitni, nedavno jsme o tom psali na https://aktin.cz urcite se oplati sledovat! O spalovacich se tam take dozvite, ktere ne/maji smysl. Jinak v diete je velmi duelzite dodrzovat pitny rezim a zvysit podil bilkovin v celkovych dennich makrech, paklize uz mate na cem stavet.

Šárka Sloupenská
před 2 lety

Dobrý den, může se brát každý den? Děkuji :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Šárko, dávkujte určitě denně, jen cca po 2 měsíčním užívání doporučuji vysadit. Hezký den.

Jiří Hanuš
před 2 lety

Ještě jsem zapomněl napsat k tomu kreatinu hmb plus ten spalovač. Spíš mi jde o to že chci "vypálit" tuk na břiše a nabrat hmotu.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Jirko, tuk selektivně na břiše moc spálit nelze, jedná se vždy o redukci celkového procenta tuku, které se redukcí snižuje. Začal bych dávkovat spalovač + HMB v kombinaci s redukční dietou a převážně aerobním tréninkem, kdy se zaměříte na snížení procenta tělesného tuku a v druhé fázi bych zařadil kreatin, kdy se budete snažit o nárust svalové hmoty. V obou fázích bych ještě doplnil kvalitní proteinová nápoj jako je: https://aktin.cz/tpw-whey-protein-360. Hezký den.

Jiří Hanuš
před 2 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli není kontraproduktivní brát tento spalovač a do toho ještě protein a creatin ? Díky

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Jirko, pokud jste v nějaké redukční fázi a berete kreatin za účelem nárustu síly a celkové výkonnosti tak to smysl dává, pokud berete kreatin na nárust objemu a k tomu se snažíte o nějakou rýsovací dietu podpořenou spalovačem, pak je to kontraproduktivní. Hezký den.

Lenka Tyllová
před 2 lety

Dobrý den, stane si mi něco když to budu používat od 15 let. Je mi totiž 15 a celkem se bojím, co by to se mohlo udělat

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Lenko, v 15 letech bych Vám spalovač s obsahem kofeinu nedoporučoval vzhledem k vedlejším účinkům, které mohou vyšší dávky kofeinu způsobovat. Spíše bych se zaměřil na úpravu stravování, především na redukci sacharidů a tuků a příjem dostatku kvalitních bílkovin, k čemuž Vám může dopomoci např.: https://aktin.cz/bodylab-whey-protein-100. Na druhou stranu počítejte, že energetický příjem by měl být v období růstu zvýšený a tedy to s dietou moc nepřehánějte. Základem redukčního režimu by měla být primárně vhodná pohybová aktivita. Hezký den.

m.hlouchova@
před 2 lety

Dobry den, mohu Gold cut užívat už v 17 letech? Nejsem tlustá jen se chci vyrysovat na léto . Kombinovala bych ho s proteinem. Myslíte ,ze by mi stačila pouze 1 tableta denně?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, můžete užívat pouze jednu tabletu ovšem počítejte s adekvátně poníženým efektem na redukci tuků. Pokud to ovšem podpoříte správným dietním režimem a pohybovou aktivitou, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Hezký den.

Gabriela Švecová
před 2 lety

Dobrý den,chci se zeptat když to budu brát jak to potom mám udělat s jidlem,jestli nějaká opravdu dieta nebo jestli stačí omezit jidlo.Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 2 lety

Gold Cut je pouze doplnkem ve vyzive, jeho ucinky se muzete docist v popisku, co jsem se dival, mely by relativne odpovidat, samozrejme vsak kaloricky deficit je treba dodrzovat, alespon mirny, abyste postupne na vaze tratila. Stimulacni termogenni spalovace tuku by Vam mely pomoci jak v psychickem boji pri snaze o snizeni celkove hmotnosti, tak byste se pomoci nich mela pri treninku vice zapotit, telo by melo pracovat intenzvineji a v dusledku toho urychlovat proces snizovani celkove hmotnosti, pri spravnem jidelnicku pak lze zapricnit snizovani mnozstvi tuku v tele, bez vyraznych ztrat aktivni (svalove) hmoty.

Dagmar Slotíková
před 2 lety

Dobry vecer, neviem ci to spravne chapem :) uzivaju sa 2 kapsule 30 min . pred cvicenim? alebo ako casto? Aj ked cvicim doma a nejdem zrovna do fitka?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, užívejte 2 kapsle 30 minut před jakoukoliv tréninkovou jednotkou. Hezký den.

Libor Chocholatý
před 2 lety

Dobrý den, chci se zeptat jaké je dávkování v netréninkové dny? děkuji

Jan Kern
Jan Kern
před 2 lety

Dobrý den, v netréninkové dny můžete dávkování snížit na polovinu, případně upravit dle Vaší tolerance na obsažené látky

Michaela Straková
před 2 lety

Dobrý den, chci zahájit proteinovou dietu - redukci, je vhodný tento přípravek s ní kombinovat? Doteď jsem necvičila a zatím se ani do aktivního cvičení pouštět nebudu, ze začátku se nedoporučuje. Až později, při zařazování běžného jídla bohatého na bílkoviny. Je pro mě vhodná koupě?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, jakmile nastoupíte na fázi aktivního tréninku tak bude gold cut vhodným pomocníkem pro zvýšení mobilizace energetických a především tukových zásob, tudíž bych jej před tréninkem rozhodně zařadil. Hezký den.

Eva ŠTEFANČÍKOVÁ
Eva ŠTEFANČÍKOVÁ
před 2 lety

Je možné kombinovat se synefrinem a kofeinem před tréninkem? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 2 lety

Zdravím Evi, Gold Cut obě ingredience již obsahuje, maximálně můžete dle subjektivních pocitů synefrin lehce navýšit kapslemi zvlášť.

Eva ŠTEFANČÍKOVÁ
Eva ŠTEFANČÍKOVÁ
před 2 lety

Mam teď synefrin i kofein od syzeandsymmetry, a podle obalu je zvlášť větší obsah v tabletě zvlášť než v jedné Gold Cut, mam obavu aby to nebyly vyhozené peníze, nebo v čem je tedy lepší?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, Gold Cut se bere po 2 kapslích a pak je kofein a synefrin ve stejné dávce jako když je berete samostatně. Gold cut pak zde navíc obsahuje látky, které umocňují a zvyšují redukční efekt spalovače jako jsou extrakty zel. kávy, zel. čaje a phenylalanin. V akci s L-carnitinem navíc již produkt vychází cenově velice zajímavě: http://aktin.cz/sizeandsymmetry-gold-cut-100-kapsli-l-carnitine-100000-1000-ml. Hezký den.

s.perinova@
před 2 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak máte výhodný balíček s L-Karnitinem...užívat oba produkty najednou před cvičením, nebo L-Karnitin ráno a Gold cut před tréninkem?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, doporučuji užívat obojí zároveň, jednu dávku ihned po ránu a druhou cca 30 minut před tréninkem. Hezký den.

Věra Šercová
před 3 lety

Dobrý den. Jak je to prosím s užíváním mimo tréninkové dny? Nebo je nutné ho kombinovat s nějakým L-Karnitinem? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, není, Gold Cut lze užívat v dny netréninkové pro potlačení apetitu a lehkou podporu metabolismu. Pokud nebudete mít v rest days vyloženě velký hlad, který nejste schopna překonat, pak bych nechal spalvoač jenom ve dny tréninku, pomůže Vám to také udržet podstatně déle nižší toleranci vůči stimulantům - tím pádem silnější psychickou podporu při tréninku jít do maxima.

TKD
před 4 lety

Připadá mi to jako Grenade Thermo Detonator (zelený) :D Mám správné tušení ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Máte ;)