SizeAndSymmetry Nutrition Impact N.O. III

SizeAndSymmetry Nutrition Impact N.O. III - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Sizeandsymmetry Impact N.O. III - efektivní předtréninkový nápoj

Impact III N.O. je sehraný, čistý s transparentním složením navrhnutý předtréninkový nápoj. Číslo III (AKG, Citruline Malate, Beta Alanine) v názvu znamená 3 základní složky úspěchu pro nejefektivnější využití v lidském organismu. Výrobce neskrývá žádné patenty-formule a veškeré složení je transparentní.

Receptura byla navrhnuta v Německu několik týdnů ji testovali sportovci Sizeandsymmetry. Složením je výrobek Impact N.O. seskládán se základních surovin v takovém poměru, aby co nejlépe a efektivně vzájemně fungovaly!

L-Arginine AKG - (arginin alfa-ketoglutarát) silně podporuje tvorbu oxidu dusnéhokterý při reakci s cévami způsobuje jejich dilataci (rozšíření), dochází tak k lepšímu průtoku krve a tím i efektivnějšímu dodávání živin do svalu (rychleji se přijatá energie využije) a to jak během tréninku, tak i mimo trénink.

L-Citruline Malate - napomáhá oddálit nástup únavy a zvýšit tak intenzitu cvičení. Napomáhá zvýšení síly a zabraňuje tvorbě toxinů jako je kyslina mléčná.

Beta Alanine – zvyšuje regeneraci, výkonnost, sílu, pevnost svalstva, brání proti únavě.

Tyto složky obsahují stimulační látky, které zvyšují vazolidaci v organismu, napumpování a produkci zvýšení růstového hormonu. Obsah kreatinu zvyšuje svalovou sílu.

Sizeandsymmetry Impact N.O. III v bodech:

  • předtréninkový nápoj s višňovou příchutí
  • obsah 3 základních účinných látek
  • receptura testovaná německými sportovci
Celkem dotazů
4
4 odpověď
Zdravím, chci se zeptat, zda je možné tento přípravek ještě obohatit o 5g várku kreatinu + jestli mohu kombinovat s produktem Gold Cut od Sizu ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Danieli, přidat creatin určitě můžete, ale užívat Gold Cut už bychom Vám nedoporučovali z hlediska vysoké dávky kofeinu. Přeji pěkný den
Dobrý den, je nutná pauza mezi baleními i v případě, že nakopávač používám jen na 1 max. 2 tréninky ze 4 které během týdne mám?
Dobrý den, pokud to neužíváte více než 4 dny v týdnu tak bych se dlouhodobého užívání nebál, je to srovnatelné jako když si dáte 2 krát v týdnu silnou kávu. Hezký den.
Dobry den,mam dotaz ohledne davkovani zda se ma podavat pouze před cvicenim a nebo i ve dnech volna.Take zda je nutne po case vysadit na určitou dobu jako kreatin dekuji.
Zdravím, pouze v den cvičení a po sobě bych nebral více jak dvě balení, pak pauzu 3-4 týdny hlavně kvůli toleranci na stimulační látky.
Dobrý den,kdy budou na prodej vzorky? děkuji
Dobrý den, výrobce nenabízí vzorky tohoto produktu a v blízké době nebudou k dispozici. Děkuji za pochopení.