SizeAndSymmetry Nutrition L-Carnitine 100000

SizeAndSymmetry Nutrition L-Carnitine 100000 - diskuze k produktu

L-Karnitin

SizeAndSymmetry L-Carnitine 100000 - čistý L-karnitin v gelové formě

Karnitin je kvarterní amoniová sloučenina a derivát aminokyselin lysinu a methioninu. Má důležitou roli v transportu mastných kyselin domitochondrií. Sizeandsymmetry L-Carnitine 100000 je doplněk stravy ve formě gelu obsahující výhradně L-Carnitine base, určený pro efektivní podporu spalování tuků. Gelová forma zajišťuje optimální způsob podání účinné látky jejího využití dokonalým vstřebáváním z trávicího traktu. Tento výrobek je nezbytná složka všech spalovačů tuků, protože způsobuje přeměnu tuků na energii.

Sizeandsymmetry L-Carnitine base působí jako „přenašeč“ molekul mastných kyselin (tuků) do mitochondrií, kde dochází k jejich oxidaci. Výrazně přispívá k redukci tuku a nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost. L-Carnitine je především pro osoby trpící nadváhou a obezitou. V jednom balení najdete 100 dávek a v každé dávce pak 1000mg čistého vysoce kvalitního karnitinu.

L-Carnitine 100000 v bodech:

  • L-karnitin v gelové formě
  • pro efektivní spalování tuků
  • rychlejší vstřebávání do organismu
Celkem dotazů
6
6 odpověď
Dobrý den, chci se zeptat, zda si můžu vzít gold cut a l carnitin najednou ?Nebo mám brát před trénikem jen jedno z nich ?
Dobrý den Lucie, oba produkty můžete bez obav brát zároveň a to 30 minut před tréninkem. Hezký den.
Dobrý den, jak je to prosím s kombinací L-Carnitinu a Gold cut. Pokud je užiji současně před tréninkem/kardiem ráno na lačno, není to až moc? Je to ještě zdraví prospěšné?
Dobrý den Veroniko, oba produkty působí jiným mechanizmem a v jejich společném užívání tedy nevidím problém. Hezký den.
Dobrý den, objednala jsem si spalovač Gold cut a tento a zjistila jsem, že vlastně nevím co s tím :D na tom Gold cut je napsáno 30 minut před tréninkem ale na tom karnitinu je akorát denní dávka. Mohla bych poprosit o informaci, kdy, jak a proč nejlépe užívat? Moc děkuji předem za odpověď :)
Dobrý den Katko, Gold Cut užívejte vždy 2 kapsle 30 minut před tréninkem a v netréninkové dny 2 kapsle 30 minut před snídaní. Carnitin pak užívejte časově úplně stejně jako gold cut, vždy 10ml na dávku. Hezký den.
Dobrý den, chtěla jsem se poptat v čem mohu prášek rozmíchat ve vodě? Mléce? A kolik tak. Dekuji
Dobrý den Šárko, tento produkt není v prášku ale v tekuté formě a jako takový jej můžete přímo vypít nebo rozpustit ve vodě. Hezký den.
Chci se zeptat.Kdy je nejlepší užívat L-Carnitine?Je možno si ho vzít v půlce tréningu a pak na konec zařadit kardio rotoped 20-30min?Aby to mělo co nejlepší účinost.Díky
Karnitin velmi obtéžně poznáte, asi nejvíce se doporučuje před výkonem, je možné i při tréninku, ale funkčnost je díky diskutabilní absorbci na spalování tuku stále věcí né vyloženě ověřenou.
Dobrý den, mám otázku. Kdy se tento suplement uživá? Je možno si jej rozpustit v půl litru vody a pít během tréninku?? Popř: Jaké je dávkování v den tréninku. Díky moc
Denní doba není důležitá, i když tedy výrobci doporučují před výkonem, žádné opodstatnění to prakticky nemá.. Doporučená denní dávka je pak typicky 500 až 2000 mg.