7
zodpovězených dotazů
dobry den chci se zeptat jestli je jeste dobre michat tento karnitin s vasim Aktin Fat burner ?
Dobrý den, ano určitě můžete:)
Dobrý den, chci se zeptat, zda si můžu vzít gold cut a l carnitin najednou ?Nebo mám brát před trénikem jen jedno z nich ?
Dobrý den Lucie, oba produkty můžete bez obav brát zároveň a to 30 minut před tréninkem. Hezký den.
Dobrý den, jak je to prosím s kombinací L-Carnitinu a Gold cut. Pokud je užiji současně před tréninkem/kardiem ráno na lačno, není to až moc? Je to ještě zdraví prospěšné?
Dobrý den Veroniko, oba produkty působí jiným mechanizmem a v jejich společném užívání tedy nevidím problém. Hezký den.
Dobrý den, objednala jsem si spalovač Gold cut a tento a zjistila jsem, že vlastně nevím co s tím :D na tom Gold cut je napsáno 30 minut před tréninkem ale na tom karnitinu je akorát denní dávka. Mohla bych poprosit o informaci, kdy, jak a proč nejlépe užívat? Moc děkuji předem za odpověď :)
Dobrý den Katko, Gold Cut užívejte vždy 2 kapsle 30 minut před tréninkem a v netréninkové dny 2 kapsle 30 minut před snídaní. Carnitin pak užívejte časově úplně stejně jako gold cut, vždy 10ml na dávku. Hezký den.
Dobrý den, chtěla jsem se poptat v čem mohu prášek rozmíchat ve vodě? Mléce? A kolik tak. Dekuji
Dobrý den Šárko, tento produkt není v prášku ale v tekuté formě a jako takový jej můžete přímo vypít nebo rozpustit ve vodě. Hezký den.
Chci se zeptat.Kdy je nejlepší užívat L-Carnitine?Je možno si ho vzít v půlce tréningu a pak na konec zařadit kardio rotoped 20-30min?Aby to mělo co nejlepší účinost.Díky
Karnitin velmi obtéžně poznáte, asi nejvíce se doporučuje před výkonem, je možné i při tréninku, ale funkčnost je díky diskutabilní absorbci na spalování tuku stále věcí né vyloženě ověřenou.
Dobrý den, mám otázku. Kdy se tento suplement uživá? Je možno si jej rozpustit v půl litru vody a pít během tréninku?? Popř: Jaké je dávkování v den tréninku. Díky moc
Denní doba není důležitá, i když tedy výrobci doporučují před výkonem, žádné opodstatnění to prakticky nemá.. Doporučená denní dávka je pak typicky 500 až 2000 mg.