SizeAndSymmetry Nutrition Almond Butter with Coconut & White Chocolate & Honey

4,7
28 hodnocení

Nejlepší ochuchené mandlové máslo!

A to nepřeháním. Miluju mandlové máslo s neloupaných mandlí, toto je navíc perfektně tekuté se sladkým ocáskem bílé čokolády. Kokos v něm sice cítím méně, ale vůbec mi to u něj nevadí. Opravdu velice doporučuji vyzkoušet! Není to klasické ochucené ořechové máslo, které by bylo přeslazené, chutná spíše jako čisté mandlové máslo podtržené sladkou chutí ❤️

Přínosná recenze?

DOKONALOST!!! Rozhodne doporucuji

Vyborne orechove maslo! Jemne, skvele vyladene chute....pripomina mi hodne tu napln v raffaelo kulickach- ten bily krem kolem mandle. Rozhodne doporucuji vyzkout. Hned slo mezi ma oblibena maslicka. Rozhodne jsem ho nekoupila naposledy!

Přínosná recenze?

Padl za týden

Výborné oříškové máslo, chuť naprosto dokonalá

Přínosná recenze?

Rohlíčky vanilkové

Mě chutná toto máslo jako vanilkové vánoční rohlíčky s medem. Miluju to těsto a toto máslo mi ho víc než dost připomíná. ?

Přínosná recenze?

Výborné máslíčko

Asi první ochucené mandlové máslo co jsem ochutnala. Byla jsem skeptická vůči medu, jelikož ho nijak extra nemusím, ale GOSH! Jedno z nejlepších másel co jsem měla! Naprosto vyvážené chutě, kokos s bílou čokoládou nijak nepřevládají nad chutí mandlí a medík to krásně osladil. Toto máslo už mi doma nesmí chybět.

Přínosná recenze?

Dokonalý máslo :)

Jedno z těch dokonalejch <3,...už od první lžíce patří mezi moje oblíbence k R3ptile maslům. Top !!! Zkus ho taky ;)

Přínosná recenze?

Lepší ořechové máslo jsem nejedla..

Ještěže mám pevnou vůli, jinak bych ho snědla hned celé :D Je totiž až příšerně dobré.

Přínosná recenze?

dokonalé

Máslo na dokonalou konzistenci , je lehoučce nasládlé ,chuť bílé čokolády je velmi jemná a převládá chuť mandliček , která je naopak velmi výrazná . Určitě koupím znovu

Přínosná recenze?

Boží.

Tak tohle je nebe. Božsky tekutá konzistence, bílá čoko jde cítit, ale nepřebíjí chuť mandlí. Tohle máslo u mě už nesmí chybět!

Přínosná recenze?

Topovka

Nejchutnější máslo co jsme měli!

Přínosná recenze?