SizeAndSymmetry Nutrition Almond Butter with Coconut & White Chocolate & Honey

4,6
34 hodnocení

Nejlepší ochuchené mandlové máslo!

A to nepřeháním. Miluju mandlové máslo s neloupaných mandlí, toto je navíc perfektně tekuté se sladkým ocáskem bílé čokolády. Kokos v něm sice cítím méně, ale vůbec mi to u něj nevadí. Opravdu velice doporučuji vyzkoušet! Není to klasické ochucené ořechové máslo, které by bylo přeslazené, chutná spíše jako čisté mandlové máslo podtržené sladkou chutí ❤️

1

...

Dvěma slovy... Noprostá DOKONALOST!!

Dokonalost

Lepší mandlové máslo jsem v životě nejedla. A ta bílá čokoláda?! Tohle by měl vyzkoušet opravdu každý minimálně 1x za život!!

MMMMm dobré!

Koupila jsem když byl vyprodaný cheat spread snickerdoodle caramel protože jsem nechtěla čekat a musím říct, že je tomu hooodně podobné, ale o kapku jiné (místo skořice kokos) :) Každopádně taky je to skvělé máslíčko chuťově, ale musím říct, že cheat spready jsou pro mě pořád na prvním místě. Ale kdo hledá méně sladkou verzi, tak tohle je určitě ono!

DOKONALOST!!! Rozhodne doporucuji

Vyborne orechove maslo! Jemne, skvele vyladene chute....pripomina mi hodne tu napln v raffaelo kulickach- ten bily krem kolem mandle. Rozhodne doporucuji vyzkout. Hned slo mezi ma oblibena maslicka. Rozhodne jsem ho nekoupila naposledy!

Padl za týden

Výborné oříškové máslo, chuť naprosto dokonalá

Rohlíčky vanilkové

Mě chutná toto máslo jako vanilkové vánoční rohlíčky s medem. Miluju to těsto a toto máslo mi ho víc než dost připomíná. ?

Výborné máslíčko

Asi první ochucené mandlové máslo co jsem ochutnala. Byla jsem skeptická vůči medu, jelikož ho nijak extra nemusím, ale GOSH! Jedno z nejlepších másel co jsem měla! Naprosto vyvážené chutě, kokos s bílou čokoládou nijak nepřevládají nad chutí mandlí a medík to krásně osladil. Toto máslo už mi doma nesmí chybět.

Dokonalý máslo :)

Jedno z těch dokonalejch <3,...už od první lžíce patří mezi moje oblíbence k R3ptile maslům. Top !!! Zkus ho taky ;)

Lepší ořechové máslo jsem nejedla..

Ještěže mám pevnou vůli, jinak bych ho snědla hned celé :D Je totiž až příšerně dobré.