SizeAndSymmetry Nutrition Vitamin C 1000

SizeAndSymmetry Nutrition Vitamin C 1000 - uživatelské recenze a hodnocení

Vitamín C

SizeAndSymmetry Vitamin C 1000 - antioxidant na podporu imunity

Vitamin C Sizeandsymmetry s vysokým obsahem účinné látky 1000 mg na jednu tabletu, je jedním z nejsilnějších vitaminových preparátů na trhu. Vitamín C Sizeandsymmetry je vyroben technologií, která zajišťuje pozvolné vstřebávání účinné látky a snižuje tak riziko jejího nevyužití. Toho je dosaženo přidáním extraktu ze šípku.

Vitamin C je velmi silným antioxidantem. Pozitivně také ovlivňuje obranyschopnost organismu (posílení imunity), napomáhá likvidovat volné radikály. Vitamin C navíc napomáhá vstřebání a novotvorbě kolagenu v kloubních chrupavkách. Šípek obsažený v produktu Vitamin C Sizeandsymmetry je zdrojem bioflavonoidů, které zesilují účinek vitamínu C, urychluje všechny nápravné procesy v organismu.

Vitamin C 1000 Sizeandsymmetry v bodech:

  • zlepšuje funkci nervové soustavy
  • chrání buňky proti působením volných radikálů
  • zlepšuje obranyschopnost organismu
  • pozitivně ovlivňuje fyzickou kondici
Hodnocení celkem
4.5 / 5
7 hodnocení
Doporučuje
100 %
7 z 7 uživatelů
Anonymní uživatel
před 5 lety Publikováno dne 3. 11. 2014
Hodnocení celkem:

Ano rozpouštějí se opravdu rychle a jsou to velké tablety, dají se však snadno rozlomit pro lepšíspolknutí nebo se do cca minuty rozpustí v malém množství vody.

Irena Moulisová
před 5 lety Publikováno dne 24. 7. 2014
Hodnocení celkem:

Mam problem polykat tyto tablety. Jak je dam do ust hned se zacnou rozpoustet a citite extremne nakyslou chut. Maji v sobe pravdepodobne malo pojiva,jelikoz jiz v obalu se tablety postupne odlupuji, coz mi napr tablety od Nutrendu nedelaly a ani se v ustech hned nerozpoustely.