SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM

SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM - čistý proteinový koncentrát

Sizeandsymmetry CFM 80™ je 100% syrovátkový proteinový koncentrát zpracovaný velmi kvalitní metodou CFM (cross-flow microfiltration). 

Metoda CFM slouží také k odstranění nežádoucích a dnes již za nemoci způsobující považované složky mléčné a potažmo syrovátkové bílkoviny – laktózu a mléčný tuk. Právě tyto jsou velmi často skloňovány v souvislosti s výskytem civilizačních nemocí. Zároveň snižují kvalitu a stravitelnost výsledného bílkovinného preparátu. CFM metoda, jinak také nazývaná mikrofiltrace za pomoci toku přes zkřížené membrány keramických filtrů, zachovává nutriční hodnotu dané suroviny a odděluje pouze kvalitní bílkovinné frakce. Metoda mikrofiltrace zajišťuje oddělení velmi kvalitních a plně využitelných bílkovin bez nežádoucí denaturace, která nastává u levnějších metod zpracování.

Sizeandsymmetry CFM 80™ je syrovátkový protein, který přesně splňuje požadavky na moderní výživu fyzicky velmi namáhaného sportovce nebo sportovkyně. Je vyráběn v pěti velmi povedených příchutích, oplývající nenahraditelnou smetanovou chutí. Mezi „osmdesátkami“ se jedná o unikátní spojení lahodné chuti a funkčnosti. Je velmi rychle stravitelný. Syrovátková bílkovina postupuje strávení velmi rychle, je tak bez problému využitelná pro okamžité doplnění aminokyselin po náročném silovém tréninku. Aminokyseliny doslova prostupují trávícím systémem a napomáhají regeneraci a růstu svalových buněk. Toho využijí jak sportovci při snaze o nárůst svalové hmoty a síly, tak i sportovci při snaze o snížení množství tělesného tuku.

Sizeandsymmetry CFM 80™ neobsahuje zahušťovadla, neplní zbytečně váš žaludek balastními látkami, které zhoršují trávení bílkoviny a způsobují trávící potíže. CFM WPC 80 je navíc slazen umělým sladidlem sukralózou, to je považováno v současnosti za nejzdravější umělé sladidlo, které nemá žádné vedlejší vlivy na lidský organismus.

SizeAndSymmetry Nutrition Whey protein 80 CFM v bodech:

  • vysokoprocentní koncentrát
  • bez nežádoucí denaturace (znehodnocení) bílkoviny
  • rychlá a snadná stravitelnost
  • slazený sukralózou
  • nízký obsah laktózy a mléčného tuku
  • nová čokoládová verze v 2000g variantě obsahuje stévii a kokosové mléko
Celkem dotazů
14
14 odpověď
Dobrý den, zda lze užívat protein, pokud si beru prášky na žaludek? Předem děkuji, Anna
Dobrý den, v tomto ohledu dost záleží s jakým zdravotním problémem se léčíte a nedokáži Vám bez bližších informací odpovědět, doporučuji se poradit s ošetřujícím lékařem. Hezký den.
Dobrý den, chtěla by se zeptat, kdy naskladnite velké balení proteinu, příchuť arašídové máslo? Děkuji.
Dobrý den, arašídové máslo je jedna ze tří nových příchutí, které jsou dostupné pouze v 1000g balení. Větší balení se v těchto příchutích zatím nevyrábí. Pěkný den.
Dobrý den, budou prosím v dohledné době dostupné i vzorky nových příchutí (hlavně arašídové máslo by mě zajímalo)? Moc děkuji
Dobrý den Lucie, vzorky nových příchutí budou ale nejdříve v říjnu. Děkujeme za strpení.
Zdravím, kdy budou dostupné i další příchutě ?
dobrý den, během 14 dnů budou 2 nové chutě
Dobrý den, můžu sesypat při použití do sebe SizeAndSymmetry Creatine Creapure a tenhle protein? Nebude se to mezi sebou nějak hádat? Děkuji za odpověď.
Můžete, nebude.
Chtěl bych se zeptat na názor když tento protein beru ještě s Creatin Monohydrate od AMIX. Co si o tom myslíte a jestli je to vhodně složení ? Díky za odpověď ;)
Ano, tato kombinace je vhodná při snaze o podporu fyzické výkonnosti i nabírání svalové hmoty.
Dobry den, podle složení vidím ze tento protein obsahuje glutamin, je podle vás dávka v proteinu dostačující a nebo je vhodne v objemovem tréninku přijímat glutamin ještě zvlášť?? Dočetl jsem se te glutamin je jeden z nejdůležitějších produktu v objemové priprave, tak by me zajímalo jestli je jeho obsah v tomto proteinu dostačující..
Dobrý den, glutamin nemá přímý vliv na růst svalové hmoty. Doporučuji se soustředit na denní příjem bílkovin z kvalitních zdrojů. Tento přípravek by měl k těmto účelům posloužit adekvátně.
Dobrý den, kdy bude tento produkt prosím znovu skladem? Děkuji, Petr
Koncem tohoto týdne. Vím, že jsem to psal již minulý týden, ale jenom reprodukuji slova výrobce, bohužel mají neustále problémy jež způsobují zpoždění. Tento pátek už mi ale svato-svatě slíbil, že WPC 80 již bude dostupné. Na eshopu se to dozvíte hned ba úvodní straně.
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat proč není nikde napsané jaké amonokyseliny a jiné hodnoty tento protein obsahuje.
Typicke aminokyselinove spektrum je uvedeno v tabulce v popisku produktu - v soucasnosti par radku nad Vasim dotazem.
Dobry den. Chtel jsem se zeptat. Odkud pochazi tento protein?
Surovina z Anglie, sidlo spol. v Rakousku.
Zdravím, dalo by se kombinovat tento protein s SMARTLABS MALTODEXTRIN jako potreninkový nápoj? Jaký je na to váš názor? Potřebuji to spíš do objemu. Nebo si spíš mám koupit Gainer?
Sacharidy po výkonu nemají žádný bonusový efekt oproti samotnému tréninku. Důležité je doplňovat po celý den živiny a nebýt v energetickém deficitu, abyste nabíral hmotu. Maltodextrin ale samozřejmě můžete s proteinem užívbat, zvýšíte tím jeho energetickou hodnotu, sacharidy jsou přitom nezbytné k budování svalové hmoty.
Dobrý den Objednal jsem si u Vás tento protein. Velice mi chutná,ale jediné co mě zaráží,že jsem nenašel v proteinu odměrku..?? Celý jsem ho vysypal a opravdu na 100% tam neni.. :-) Děkuji za odpoveď
Pravděpodobně chyba balící společnosti, bohužel s tím není v mých silách něco udělat. Pokud nemáte žádnou odměrku z předchozích proteinových přípravků, tak jeden SAS máme teď otevřený, takže bychom odměrku mohli pravděpodobně doposlat. Pokud byste se tak rozhodl, napište prosím na obchod@aktin.cz s touto žádostí a připojte adresu.
Dobry den, je tnehle protein vhodny k rysovani postavy, pri kterem nechci nabrat na vaze ? a pokud ne mohli by ste mi nejaky protein doporucit. cena nehraje roli. dekuji.
Pokud to s dietou myslíte vážně, doporučil bych Vám vzít spíše ISO 90 od stejného výrobce. Chuťově jde o povedené přípravky a kvalita zdrojové suroviny je velmi dobrá (shodná s produkty značky Smartlabs). Dále je možné zkusit ISO 94 od MVP (neměl jsem ale, nevím jak chutná, nicméně měl by být kvalitní), Pro T Fusion, který je teď za extrémně výhodnou cenu, Complete Whey (výborný chuťově), nebo CFM 100% Whey či Hydro od Smartlabs.
Kvalitní protein za super cenu! Podařilo se mi i nabrat na váze, doporučuji....