4,3
171 hodnocení

Elegantní a nejlepší

Vyzkoušel jsem hodně gainerů i proteinů - od scitecu, extrifitu, myprotein nebo smartlabs ale tento mě už jen tou pěknou texturou a vůní nutí u něj zůstat, vidíte tu kvalitu! :) Funguje, jede to fakt dobře, jediný co mě štve je že jsem si to koupil dřív než k tomu dali tričko zdarma, protože značku Sizeandsymmetry bych si nechal i vytetovat :D Tady je pěkná recenze od Aktinu - http://www.aktin.cz/clanek/1443-whey-cfm-80-sizeandsymmetry-recenze

4

Pistácie už ne-e, vanilka a čokoláda super : )

Koupila jsem si kilové balení pistácie/bílá čokoláda + vzorečky vanilku, čokoládu. Pistácie mi byla doporučená, bohužel jsem nadšení nesdílela - byla tak divně uměle cítit a po několikáté už jsem jí nemohla ani vidět. Asi mi prostě nesedla. Měla jsem to udělat opačně a koupit velké balení vanilky a čokolády, protože obě byly naprosto luxusní ;)

1

Oproti přípravku od aminostar mi přijde více vodový respektive nejsem po něm tak zaplácnutý jako po aminostaru který mi v žaludku přišel skoro jako puding :-D. Jinak chuť vynikající jak čokoláda tak vanilka. Jsem naprosto spokojen a v této cenové kategorii si myslím lepší není a můžu jej vřele doporučit :)

1

Protein

Za mě skvělá chuť i kvalita. :)

Protein

Výborná chuť a kvalita

Best off

Jako kakajíčko od maminky

Vynikající chuť a konzistence, s teplou vodou chutná jako kakajíčko od maminky z dětství. Jediný nedostatek je doporučené dávkování - 1 odměrka (30g) na pouze 150 - 220 ml vody. U jiných proteinů jsem byla zvyklá na 300 ml vody a více na stejné množství proteinu.

Zajímavá chuť

Ráda zkusím další příchuť?

Paráda

Rychlé, bezproblémové dodání, výborné složení i chuť proteinu. Můžu doporučit.

Skvělý protein

Akorát sladký, nehrudkuje, příchuť bílá čoko/pistácie mě navrátila do dětství, připomíná mi šmoulovou zmrzlinu :)