4
20 hodnocení

BBQ voní kouřem!

BBQ omáčka mě přenesla do KFC, protože ta chuť je přesná a dokonalá! Prostě omáčka k masu :) Thousand islands už není tak výrazná, ale i tak vynikající. Parádní na nějaký ten salát! Na 10/10 by mohly být omáčky trochu hustější.

Přínosná recenze?

Vynikající

Vynikající chuť. Pravidelně si kupuji pálivější variantu, tedy peri peri

Přínosná recenze?

Dost pálivá, ale dobrá

Omáčka má dobrou konzistenci, je dobrá ke kuřecímu masu nebo na přelití salátu. Pálivá je příjemně a tak akorát. Chilli vůbec ve vaření nepoužívám, takže mám na pálivé věci dost nízkou toleranci :D Umělou pachut necítím.

Přínosná recenze?

skinni food co omáčky jsou prostě boží, jak chuť, tak konzistence

Přínosná recenze?

Peri peri výborná!

Vzala jsem na zkoušku Peri peri a musim říct, že je fakt výborná! Cpu jí ke všemu a do všeho :D žádná umělá pachuť, konzistence tak akorát. Mooc doporučuju!

Přínosná recenze?

Sladký

Sladší než jsem očekávala

Přínosná recenze?

Za mne ne.

Zkusila jsem ji ochutnat samotnou, na opeceny chleb pri grilovani i s grilovanym masem...ale za mne ne. Konzistence nevadi, ale chutove mi tam neco nesedi..moc...jak bych to rekla...trochu jako nakysly kecup s prichuti bbq kde je hodne citit sladkost a zaroven kyselost octa. Radeji zustanu u klasice s vice kcal ale plnou chuti.

Přínosná recenze?

Splnila očakávania

Na základe pozitívnych hodnotení som sa rozhodla pre Peri Peri. Splnila očakávania. Nesklamala. Chutná a tak akurát pikantná. Žiadne pachute, alebo umelé podtóny.

Přínosná recenze?

BBQ je super!

Zkoušela jsem zatím dvě příchutě, BBQ je poměrně věrohodná, chutná dobře jak s masem, tak třeba k vajíčkům. Thousand Islands jsem nejdříve ochutnala samostatně a první dojem nebyl nikterak oslnivý. Chuťově to nesedlo, bylo to kyselé a divné. Ale dala jsem tomu druhou šanci ke grilovanému masu a v tu chvíli jsem změnila názor. Rázem to vůbec nebylo špatné :) Každopádně to má tekutější konzistenci než klasické omáčky, ale doporučuji skladovat v lednici, trochu to pomůže. A s dávkou 2 ml taky moc nepočítejte, mizí to docela rychle :D Edit: Peri peri je neskutečná! Nejhustší ze zkoušených, pálivá tak akorát (asi i více, než jsem čekala) a k masu naprostý top!

Přínosná recenze?

Zadná sláva

Kyselé, nedobré, slizké

Přínosná recenze?