Slim Pasta Noodles

Slim Pasta Noodles - uživatelské recenze a hodnocení

Těstoviny

Slim Noodles - nízkokalorická alternativa těstovin

Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat­­™, která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny. Zdravá a nízkokalorická náhrada těstovin s přirozeným zdrojem glukomannanu - rozpustné vlákniny. Slim Pasta obsahuje až o 94 % kalorií méně, než běžné těstoviny a je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny.

Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl a skládá se prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro dietní režim. Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců těstovin z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water. Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám.

Slim Noodles v bodech:

  • nízkokalorická náhrada těstovin
  • vyrobená z ovesné vlákniny a bio mouky z rostliny konjak
  • až od 94% kalorií méně, než běžné těstoviny
  • bez cukru, tuku, lepku a soli
  • vhodné pro diabetiky, celiaky, vegetariány i vegany
  • ideální do diety
  • barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžných těstovin
  • pouze 9 kalorií na 100 g
Hodnocení celkem
3.7 / 5
16 hodnocení
Doporučuje
75 %
12 z 16 uživatelů

Nepríjemná skúsenosť

Na nudle som sa veľmi tešila, bohužiaľ som ostala sklamaná . Po tom čo som sa ich snažila zjesť mi prišlo zle a polka letela do koša. Odporúčam len pre silné žalúdky.Pre mňa bohužiaľ vyhodené peniaze a že ich nebolo málo .

Přínosná recenze?

hubený nudle

chuť je prostě zvláštní, nepřipomíná to nic, co bych kdy jedla...když se to zamíchá do nějaké šťávy nebo omáčky, jde to docela dobrý

Přínosná recenze?