11
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je tato forma kofeinu (získaného ze zeleného čaje) vhodná pro podporu vyšší koncentrace a schopnosti velkého množství učení třeba na státnice? Nebo byste doporučili jiný produkt s lepšími účinky? Děkuji :)
Zdravim, doporucili jste tenhle produkt pro cloveka co zase cvici po dlouhe dobe? Pokud ne tak prosim muzete my doporucit nejaky jiny produkt s podobnou kvalitu a cenu? Preji Vam zbytek dne
Dobrý den, pokud chcete produkt na nervovou stimulaci pto tzv "nakopnutí" tak určitě můžete zvolit tento. Hezký den.
Dobry den, chci se zeptat. Vazim 50kg ale nemuzu se zbavit spidniho bricha mam tam porad tuk a i na brichu celkem a chci vyrysovat břišní svalstvy tak se musím zbavit tuku. Cvicim, jim pracidelne samozrejme me nekdy ujede ta ruka po něčem dobrem. Hledam spalovac ktery mi pomuze se toho tuku na břichu konecne zbavit. Poradi te mi prosim? Nebo co si mam poridit abych toho dosahla.
Dobrý den, tuk nelze spalovat takto cíleně pouze na břiše, vždy se jedná o redukci celkového tělesného tuku. Základem by tedy měla být redukční dieta a pohybová aktivita, z doplňků výživy bych doporučil termogenní spalovač a to ať už v podobě samotného kofeinu, případně nějaký komplexní, kde se efektivita násobí jako např.: http://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
Dobrý den. Chci se zeptat, při užití jedné tablety jsem necítil žádný nárůst energie. Další trénink jsem užil tablety dvě a docela se mi motala hlava ze začátku kruhového cvičení. Jsou dvě tablety už víc než bych měl mít ? Co teda je pravdou, že se více potím. Ale i když kafe nepiju, tak jsem čekal nějaké "nakopnutí" do toho tréninku skrz pracovní únavu.
Dobrý den, doporučoval bych brát pouze 1 tabletu, tedy 200mg kofeinu v jedné dávce a to na lačno, cca 2h po jídle. V tomto množství by Vás měl kofein povzbudit do tréninku, samozřejmě není tento efekt tak značný jako při užití předtréninkového stimulantu, kde je krom kofeinu i široké spektrum dalších látek na podporu výkonu ale určité nabuzení by se dostavit mělo. Pokud Vám produkt nebude účinkovat a při zvýšeném dávkování bude způsobovat obtíže, doporučoval bych zvážit koupi některého z komplexních předtréninkových stimulantů jako např.: http://aktin.cz/tpw-genesis-pre-workout . Hezký den.
Dobrý den, mohu užívat i se spalovačem Red Cell??
Dostatek kvalitního kofeinu je již v red cellu obsaženo, proto bych užívání tohoto produktu s ním nedoporučoval, to stejné platí pro synefrin, který taktéž je ve víc než dostatečném množství v red cellu obsažen.
Děkuji, takže kofein zařadit až po dobrání Red cellu...musím udělat nějakou pauzu??
Můžete udělat pauzu, pokud už budete cítit, že stimulační efekt není dostatečně silný i při plném dávkování, což si teda moc u Red Cellu nedokážu představit :). Každopádně bych doporučil po dvou týdnech na měsíc stimulační látky vysadit, ale zase, je to dost individuální.
Dobrý den, kdy budete mít produkt opět skladem? Děkuji
Doporučení je od 18ti let. Myslíte, že je pro mě opravdu nevhodný když je mi 17 a 18 mi bude v dubnu?
Zdravím, opatrně si myslím vyzkoušet můžete, nicméně 200mg pokud nepijete kávu či energetické nápoje pro Vás může být poměrně silná dávka, zkuste ze začátku s jídlem, nebo kapsli rozdělat a odsypat si část do tekutiny. Při pravidelném uživání Vám tolerance rychle naroste, takže by neměl být posleéze problém užívat 200 - 300mg. Dále pak doporučuji po dobrání vynechat jakékoliv stimulanty na dobu 3 - 4 týdny pro odstranění tolerance.
Dobrý den, mohla bych se zeptat, kdy bude produkt znovu dostupný? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, které tablety jsou lepší - guarana nebo Smartlabs caffeine? Budu teď mít hodně učení takže se budu potřebovat koncentrovat a zároveň chci cvičit a trochu zhubnout a budu potřebovat energii. Poradíte mi prosím?
Kofein vás citelně doslova kopne, pakliže užitý na lačno. GUarana má postupný nástup a vydrží velmi dlouho. Po kofeinu můžete zažít efekt popisovaný mnohými jako "crash", kdy jste po určité době, typicky cca 4 - 6 hodin silného soustředění vyčerpaná. Tento efekt však nemusí vůbec nastat, je to potřeba vyzkoušet. Osobně doporučuji oba dva produkty každý se hodí na něco jiného a jsou levné.
Dobrý den, beru už asi 2 měsíce pravidelně 1tabletu 3x týdně před tréninkem, nemůže mi to při dlouhodobém užívání nějak uškodit? Případně doporučil byste mi nějaký šetrnější stimulant? Díky.
Šetrnější stimulant je například Rhodiola Rosea extrakt, nebo na stejné bázi fungující guarana, nicméně vydží fungovat déle, její nástup je pomalejší. Kofein v rozumném dávkování není nijak škodlivý, ale je vhodné jej po určité době typicky cca 1 - 2 měsíce vysadit na alespoň 2-3 týdny, aby jste odstranila získanou toleranci. Stimulačních látek je celá řada, ale dost často jsou u nás zakázané, nebo je prozatím nikdo nevyrábí. Odlišné typy obsahují pre-workout suplementy, např. Conquer, exktrakt z akácie, norvalin apod.. Pořád ale platí, že kofein je jeden z nejlepších a nejšetrnějších legálně dostupných stimulačních látek.