Smartlabs Crea-trona®

Smartlabs Crea-trona® - diskuze k produktu

Kreatin

Smartlabs Crea-trona® - double buffered creatine

Smartlabs Crea-trona® je nejnovější a nejúčinnější formou kreatinu. Kombinuje v sobě výhody spojení kreatin monohydrátu v nejčistší kvalitě Creapure® (minimálně 94%) a tlumící látky (hydrogen uhličitan sodný). Ta je chemicky navázána na Creapure® a v synergickém spojení vytvářejí 100% čistý kreatin Crea-trona®. Tohoto spojení se dosahuje celosvětově patentovaným výrobním procesem, jehož výsledkem je dosud nejbezpečnější a nejúčinnější kreatin - Crea-trona®. Smartlabs Crea-trona® je výjimečným druhem kreatinu. Vykazuje vysoké pH 9,7-10,3, které je odolné proti konverzi kreatinu na kreatinin. Smartlabs Crea-trona® zůstává díky pokročilé technologii výroby za všech podmínek stabilní, a zaručuje tak 100 % využitelnost a všechny pozitivní účinky spojené s užíváním kreatinu.

Chemická reakce způsobuje, že se Smartlabs Crea-trona® stává rozpustným jak ve vodě, tak v tucích. Proto prochází buněčnou membránou bez jakýchkoliv ztrát. Smartlabs Crea-trona® nepotřebuje ke vstřebání ani dodatečný příjem cukrů, jako tomu je u běžného monohydrátu. Zmíněné přidání dvou vodíkových atomů způsobí, že Smartlabs Crea-trona® nevyužívá tzv. inzulinovou špičku, vynikající kondici a zvýšení síly dosáhnete bez nabírání vody či tuku z cukrů.  S ohledem na unikátní složení je doporučená denní dávka Smartlabs Crea-trona® 5x nižší, než u běžného kreatin monohydrátu. Každá kasple Smartlabs Crea-trona® obsahuje zcela nový patentovaný double-buffered 100% Creatine Crea-trona®.

Smartlabs Crea-trona® v bodech:

  • čistá a účinná forma citlivá k zažívacímu systému organismu
  • nové inovativni patentované složení
  • v žaludku velmi stabilní a šetrný
  • velmi rychlá vstřebatelnost
  • bezkonkurenční kvalita
  • exkluzivní produkt s garantovanou čistotou, vyrobený v Německu v laboratoří AlzChem Trostberg GmbH pod ochrannou známkou Crea-trona®
  • garance suroviny v současnosti té nejvyšší možné kvality a čistoty
  • test HPLC na veškeré nežádoucí příměsi (vč. kreatinin, diacyndiamide, dihydrotriazin a sodík)
Celkem dotazů Celkem dotazů
23
35 odpověď
Petr Ševčík
Petr Ševčík
před rokem

Dobrý den chtěl jsem se zeptat kolik gramů obsahuje jedna kapsle?Denně jsem do teď používal creatine monohydrát v prášku 5g každý den

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Petře, jedna kapsle obsahuje 600mg creatinu. Dávkování je zde doporučováno nižší, vzhledem k předpokladu efektivnější vstřebatelnosti. Hezký den.

Iveta Tesařová
před 2 lety

Dobrý den, chtěla bych získat více maximální síly, více energie a výbušnosti při trénincích, chtěla bych pouze vyrýsovaní nynějších svalů, v žádném případě nezvětšovat objem svalů a růst tělesné hmotnosti. Hodně běhám, posiluji vlastní vahou...Doporučíte mi nějaký kreatin nebo něco jiného?? Děkuji předem za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Iveto, kreatin je na nárust síly a výbušnosti ideální, pokud jej budete užívat a zároveň nebudete zvyšovat energetický příjem stravou, nebude docházet k nějakému výraznému nárustu hmotnosti s dávkováním kreatinu obvykle spojené. Základem by pro Vás měl být ovšem stále kvalitní proteinový nápoj pro zajištění dostatečného přijmu kvalitních aminokyselin, jako je např.: https://aktin.cz/tpw-whey-protein-360. Hezký den.

Dave
před 4 lety

Dobrý den, koupil jsem si tento kreatin již podruhé. Jsem s ním spokojen. Při prvním užívání jsem bral 8 kapslí denně rozdělených do dvou dávek. Nyní bych chtěl zkusit nalaďovací fázi, tzn. v prvním týdnu brát zvýšenou dávku (0,3g na 1kg váhy), což u mě vychází na 24g kreatinu denně, trochu mě to vysoké číslo děsí, myslíte, že tento produkt lze takto užívat, nebo byste doporučoval standardní dávkování. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Osobně bych nasycovací fázi u tohoto produktu vynechal, resp. není nutná nikdy, žádné velké benefity tam stejně nejsou, zachoval bych 3 - 5g denně, užívat můžete pravidelně, žádné negativní vlivy známé u kreatinu nejsou, naopak těch pozitivních přibývá.

roman
před 5 lety

dobrý den chci se zeptat jak tento kreatin teda funguje když nenatahuje vodu do svalových vláken tak se svaly i tak zvetsuji ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Funguje stejně jako kreatin monohydrát.

Anonymní uživatel
před 6 lety

Dobrý den. Rád bych se zeptal na Váš názor ohledně tohoto produktu. Podle toho, že Váš obchod doporučuje prakticky každý produkt od Smartlabs, soudím, že této značce poměrně důvěřujete. Na mě osobně jak informace o značce samotné, jejich produktech tak její sortiment působí poměrně dobře, proto by mě zajímal právě tento prdukt. Sám jsem vždy používal klasický creatin monohydrát (creapure). Teď bych rád vyzkoušel i nějakou jinou formu, ovšem pokud vím jediná forma kreatinu, která byla věděcky potvrzena jako účinnější než monohydrát je creatin HCL(prosím napište, pokud byly i jiné). Podle popisu výrobce má Creatrona 100% využití, což je tedy stejné jako u KreAlkalynu, tudíž moje druhá otázka zní, jakou jinou formu než klasický monohydrát, případně HCL, byste mi doporučil, zda právě tuto, či jinou a proč. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Buď tento (creapure+soda) nebo klasický monohydrát. Osobně bych šel do klasického Creapure, za nejméně peněz dostanete nejvíce muziky.

Jakub Chovanec
před 6 lety

Dobrý den. Kdy bude tento produkt opět skladem? Předem děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, předpokládáme do měsíce, by měl být produkt opět dostupný, bohužel dřív to velmi pravděpodobně nebude.

Pavel
před 6 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak dloho by se měl tenhle kreatin užívat? Klasicky 2 měsíce jako monohydrát? Děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Prakticky bez omezení, jak dlouho chcete, to samé platí pro monohydrát.

Karel
před 6 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli není vhodnější dávkovat Crea-Tronu před a po tréninku. U dávkování udávaného výrobcem mně osobně chybí dávka kreatinu po tréninku do anabolického okna, kde mi přijde kreatin velmi důležitý. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Kreatin takto nefunguje. Dávejte jej kdykoliv během dne v dávce alespoň 3g, každý den.

Pavel
před 6 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování. Je 6 tablet dostatek, nebo mám dávat třeba 8 tablet? Dále bych se chtěl zeptat jestli můžu spolu s Crea-trona kreatinem užívat tenhle produkt http://aktin.cz/iontove-napoje/reflex-the-edge-1500g Děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Ano, s The Edge můžete kombinovat. 8 kapslí denně beru jako vhodnější variantu dávkování.

Roman
před 6 lety

Dobrý den,dnes mi přišel Váš produkt Krea-Trona,chtěl sem se zeptat,jakou stravu omezit a co naopak jíst.jinak vážím teda 78 kg takže v pohodě.A ještě dotaz,jak rychlé sou účinky.Děkuju za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Váš cíl, aktivita?

Roman
před 6 lety

narust svalů,vykonnost,aktivita

Roman
před 6 lety

ma to na tohle vše účinek a jak rychlý

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Kreatin je přípravek, který zvyšuje výkonnost organizmu při aerobní i anaerobní zátěži. Je potřeba ho jíst každý den v doporučeném dávkování a výsledky se společně s kvalitní stravou a vhodnými tréninky dostaví. U někoho rychleji u někoho pomaleji.

Petr Esterka
před 7 lety

Dobrý den, myslíte že kombinací tohoto kreatinu a gaineru Royal Mass dosáhnu výborného výsledeku při budování svalů? I když nebudu mít protein atd. pouze gainer a kreatin?

Petr Esterka
před 7 lety

... nebo teď jsem narazil na článek, kde píší když se zkombinuje creatin s HMB, tak to má za následek razantní zvětšení objemu svalů, síly, ... co si o tom myslíte? samozdřejmě bych použival i ten gainer. :)

Petr Esterka
před 7 lety

Toť mé poslední rozhodnutí - gainer Royal Mass, HMB Weider 3800 a tento kreatin. Co vy na to? dobrá kombinace či ne ...

Petr Esterka
před 7 lety

Ještě dodám, bude mi v prosinci 17 roků, 178cm a 56kg. Problém s nabíráním váhy. Proto gainer a kreatin, HMB z důvodů, že chci nabrat čistou svalouvou hmotu. :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Gainer + protein + kreatin je zakladni suplementacni trio pro zacatecnika. Kdyz davkovano vhodne, muze byt spolu s kvalitnim treninkem a dobrou vychozi stravou velmi efektivni. Priste mi napiste na facebook a dejte mi alespon 12 hodin na odpoved :-).

Petr Esterka
před 7 lety

Omlouvám se, ale tlačil měl čas. Chci to mít ještě tento týden a kdybych čekal na odpověď došlo by mi zboží až v pondělí. Ale tak četl jsem, že pro začátečníky je HMB velmi vhodné a s kombinací kreatinu ještě lepší. Osobně si myslím, že protein nebude potřeba, vážím pouze 56kg, takže 75g přijmu bez problému z klasické stravy. A hlavně z proteinu nepřiberu tak jak z gaineru. :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Protein neni nutny na Vasi vahu, resp. mate ho v royalu, tam je slusny zdroj bilkovin. Uvidite jak Vam to poslape, vsak pak se ozvete :-)

Petr Esterka
před 6 lety

Dobrý den, tak jsem zpátky. :D Přes vánoce jsem trochu přibral díky Mutant Mass, sice to není žádná sláva, ale i tak jsem rád za každé kilo. Akorát ke kreatinu jsem se pořád nedostal sem si říkal, že nejdřív trochu přiberu a až potom kreatin začnu brat. Mám k vám otázku, platí i pro mě stejné dávkování, tedy 6 kapslí denně? A jak byste mi doporučili kreatin dávkovat? Může být po obědě 3 kapsle a po tréninku spolu s gainerem taky 3 kapsle? ... děkuji :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Klidně dávejte najednou 6 kapslí kdykoliv během dne, nebo rozdělte na 3 a 3 jak je vám to pohodlnější. Důležité je každý den přijmout 3 - 4g. Jde o nastavení a následné dlouhodobé udržení zvýšené hladiny kreatinu v krvi, jedině pak má tento doplněk stravy avízované účinky.

Miroslav Míčka
před 7 lety

Dobrý den,jak byste mě Crea-Tronu doporučil dávkovat pokud chodím do posilovny většinou ráno mezi 7.30 - 8 hod.? Podle výrobce se dávkuje v den tréninku 3x ráno na lačno a pak 3x hodinu před tréninkem.Asi bych to nestíhal spolykat.díky moc za radu.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Je to jedno, prostě dodržujte denní dávkování - 6 kapslí denně a tím to pro vás hasne. Ve Vašem případě bych bral 3 kapsle po výkonu a 3 kapsle odpoledne třeba dvě hodiny po obědě.

dave
před 7 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak dlouho se má užívat ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Jak dlouho chcete. Osobně bych po dobrání balení dal například 14dní pauzu. Není však nijak prokázané, že při stabilním a bezpečném dávkování je kreatin i při velmi dlouhodobém užívání jakkoliv škodlivý.

Martin Pán
před 7 lety

Dobrý den,cvičím 4x týdně a chtěl bych ještě trošku přibrat(185cm a 103kg),dávám si 2x denně Smartlabs Fusion a před cvičením JACK 3D,zvažuji zda mi Crea-trona k tomu dopomůže nebo je to zbytečné?Díky za pomoc

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Ano Crea-Trona je vhodným doplňkem k Vaší současné suplementaci.

Tomáš Václavek
před 7 lety

Dobrý den. Tento Kreatin se má brát ráno nalačno, vadí když si dám na snídani vločky s mlékem a poté kreatin? Aby se kreatin hůře nevstřebával po požití jídla. Díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Já osobně bych asi dával první kreatin, pak chvíli počkal a pak až ty vločky, nicméně nedávno jsem četl, že je prakticky jedno, s čím kreatin požijete, důležité je akorát denní množství.

Jiří Staněk
před 7 lety

Dobrý den, opravdu je tento kreatin plně využitelný, pokud se nekonzumuje společně s jednoduchými sacharidy? Mám sklony k přílišnému nabírání tuků, a proto se snažím takovýmto cukrům co nejvíce vyvarovat. Díky.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Tělo nikdy nevyužije jemu dodávaný kreatin navíc zcela. U této formy však vstřebatelnosti v případě konzumaci s dextrózou nepomůžete, resp. buffer by měl zajistit jeho stabilitu a tím pádem i lepší využitelnost oproti čistému monohydrátu, kterého z tohoto důvodu berete daleko vyšší množství (většinu tělo vyloučí).

Michal Kotek
před 7 lety

Je možno brát Creatronu ráno na lačno s proteinem? Zabrání vysoké PH špatnému vstřebávání? Máte to někdo vyzkoušené? Případně jakou pauzu nechat, aby se creatin strávil. Díky.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

V konzumaci s proteinem bych neviděl problém. Můžete zkusit vzít Crea-Tronu na lačno a protein vzít až později (cca o 30 minut) a uvidíte sám.

Tomáš John
před 7 lety

Dobrý den, užívám protein od této značky a chci zařadit také creatin, který z těchto dvou si myslité, že je lepší volba? CreaTrona vs Creatine Creapure? A když už jsme u Smartlabs ještě uvažuji s koupí creatinu ještě Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1 je tato kombinace možná? Popř. co a zaco byste nahradili případně i jinou značku.. Děkuji..

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Zdravím, ano kombinace BCAA, protein a kreatin je určitě vhodná. BCAA však budete muset dávkovat ve vysokém množství, abyste docílil požadovaného efektu. Co se týče kreatinu, zkoušel jsem oba dva a byl jsem velmi spokojen. Pokud Vám nevadí zavodnění, šel bych do ekonomičtější verze, tedy do kreatin monohydrátu Creapure. BCAAčka pak dávejte hlavně před tréninkem, alespon 3-4g a pokud cvičíte déle jak hodinu, tak i během tréningu. Ihned po si pak dejte nějakou sladkou odměnu a půl hodiny po skončení tréninku vypijte cca 30g proteinu (né 30g prášku, ale 30g bílkovin).

Tomáš John
před 7 lety

Cvičím cca max. hodinu, po tréninku stejné množství BCAA 3-4g?? Byl jsem nakloněn spíše pro CreaTrona, jak je to tedy prosím ještě s monohydrátem během pauzy jak se píše po 6 týdnech, 4 týdny vynechat. Dojde k výrazné ztrátě objemu a zavodnění? A rozmíchávat bych tedy mohl v proteinu ráno a po obědě například?

Marek Vesely
před 7 lety

Dobry vecer, chtel jsem se jen zeptat, ktery z techto Creatinu by jste mi spise doporucili: Crea-Trona, nebo Cre-alkalin 1500 ?? Nemohu se rozhodnout. Ktery je lepsi, kvalitnejsi, proste ucinnejsi. Moc Vam dekuji za odpoved.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Ani s jedním neuděláte chybu. Osobně mám vyzkoušenou Crea-tronu a fungovala velmi dobře.

Martin
před 7 lety

Dobry den, rad bych zeptal, jestli je mozne kombinovat crea-tronu spolu s pre-workout suplementem jako napr. Assault nebo jack3D. Diky

Jan Kern
Jan Kern
před 7 lety

Dobrý večer, ano tato kombinace je zcela v pořádku, některé pre workouty obsahují určité množství kreatinu, nicméně rozhodně ne dost velkou dávku a hlavně v dané kvalitě jako u crea-trony

luk4sp
před 8 lety

Zdravím, chci se zeptat jak je to u tohoto výrobku s kofeinem (káva a energetické nápoje,které kofein obsahují) má to nějaký vliv nebo by se neměl kofein po dobu užívání kreatinu užívat? vím že některé kreatiny zakazují kofein...děkuji

Jan Caha
Jan Caha
Zákaznická podpora
před 8 lety

Hezký den, názory na užívání kreatinu a kofeinu se značně liší. Funkčnost kreatinu za současného užívání kofeinu je podrobena vědeckým studím. Pro jistotu bych tedy uživání Crea-trony společně s kofeinem nedoporučoval a jednotlivé suplementy oddělil minimálně 4 hodinovou pauzou. Samozřejmě, že pokud suplementy oddělíte, jeden z nich ztrácí na významu. Pokud chcete budovat svalovou hmotu a sílu volil bych raději užívání Crea-trony v doporučených dávkách.

marcel
před 6 lety

Mužu z vlastni skušenosti jen doporucit super pocit a opravdu doda kofein z crea-tona super silu a po treningu se necitim vubec unavenej opravdu to funguje!!!

dejv
před 8 lety

Zatim nejlepsi kreatin co jsem kdy mel. To co jsem nabral, mi taky zustalo. Ne jak po monohydratu kdy se vzdycky kompletne vyfouknu zpatky a neni to skoro poznat. Po celou dobu uzivani (cca mesic) jsem pribral 3kg a to jsem hodne, hodne spatne (malo casu v praci...) jedl. Uz asi po trech dnech jsem trening daval jak pomasle. Svalova napumpovanost byla uplne nekde jinde, nez bezne. Svaly me vubec nebolely ani po 4te serii v pyramide. Potom co se svaly uklidni (tak pul hodina vklidu po treningu) to teda zacne bolet slusne, ale to uz k posilovani patri! Za sebe muzu teda jednoznacne doporucit a preju vsem podobny zkusenosti. P.S. Celej ten mesic jsem k tomu jedl akorat Chow Protein od stejnyho vyrobce a vanilka je teda fakticky lahudka!

Radim
před 9 lety

Chtel bych se zeptat, jestli mate uz nejake zkusenosti k tomuto nemylim li se novemu vyrobku? Uvazuji o koupi kreatinu ted na zimu, kdy mam dost casu na cviceni. Pouzival jsem jiz Creapure od Smartlabs a fungoval na me dost dobre, akorat jsem byl plnej vody, coz mi pri dalsich aktivitach (delam gymnastiku), docela vadi. Potrebuji tedy spis neco na silu, ale ne abych se moc zavodnil, coz jeslti jsem dobre pochopil je prave crea.trona? Jak je na tom s kvalitou? diky

Jan Kern
Jan Kern
před 9 lety

Dobrý den, Crea Trona je vyrobena ze stejné a jediné nejkvalitnější suroviny kreatinu CREAPURE, takže co se týče kvalitny nelze zvolit vyšší. Účinností se díky přidaným činitelům řadí výše než klasický monohydrát a nenatahuje také tolik vody. Dosavadní ohlasy byly ze 100% kladné, dovolím si tedy určitě tento výrobek doporučit.

Radim
před 9 lety

Tak jsem dal na vase doporuceni a musim rict, ze je to super vec. Uzivam ho cca tyden, a uz ted jsem se zlepsil v maximalce na benchpressu o cistych 10kg! Navic mi nedela problemy trenovat klidne hodinu a pul, kdezto predtim jsem mel po hodine uplne vymeteno v hlave a byl jsem jak se rika "na odpis". Pouzival jsem jiz kreatin kre-alkalyn i monohydrat, ale zdaleka nejvetsi ucinek ma na me tento. Trening je pro me daleko snazsi a jedu bych rekl vic na "krev" takze doporucuju vsem co vahaji mezi ruznyma kreatinama :-).