Smartlabs Creatine Creapure

Smartlabs Creatine Creapure - diskuze k produktu

Kreatin monohydrát

Smartlabs Creatine Creapure - kreatin monohydrát

Kreatin monohydrát je revolučním přípravkem, který si vydobyl přední místo v "hitparádě suplementů". Zvyšuje krátkodobý výkon, zvyšuje objem svalů a hmotnost. Díky kreatinu můžete trénovat tvrději a déle, než kdykoliv předtím. Kreatin monohydrát je základním energetickým substrátem přirozeně se vyskytujícím v lidském těle, není tedy na místě obávat se škodlivých účinků na organismus. Při dostatečné hydrataci (dodržování pitného režimu), nejsou známy žádné negativní dopady na zdravotní stav konzumenta a to ani při dlouhodobém užívání.

Creapure® je vynálezem německých laboratoří AlzChem Trostberg GmbH kde je kvalita na prvním místě. Pouze tento kreatin neobsahuje žádné množství kontaminujících látek (nebyly vůbec detekovány). Dalším garantem kvality je certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který je udělován pouze laboratořím s nejlepšímy výsledky a technologiemi.

Smartlabs Creatine Creapure v bodech:

  • revoluční přípravek
  • zvyšuje krátkodobý výkon
  • zvětšuje objem svalů a hmotnosti
  • pro delší a náročnější trénink
  • základní energetický substrát
  • žádné vedlejší účinky
Hodnocení celkem
4.9 / 5
20 hodnocení
Doporučuje
100 %
20 z 20 uživatelů

Kreatin jak má být

Přínosná recenze?

Chcete doplněk stravy, který je k něčemu? Kreatin podle studií opravdu funguje narozdíl od plno dalších doplňků stravy včetně nějakejch NOček a podobných blbostí, kde je jakási malá dávka beta-alaninu, kreatinu nebo citrulinu m. No a jaký kreatin? Ten nejvíc efektivní - kreatin monohydrát. A jaký monohydrát je nejlepší? No přece creapure. A jak pak volit? Creapure za nejlepší cenu, kterou seženete - v tomto případě jde tedy přímo o produkt Smartlabsu a v ceně 2x 500g za 739kč... no neber to.

Přínosná recenze?

Asi jeden z nejlepších poměrů cena/výkon. Nekupuji jiné formy kreatinu, než monohydrát a s tímto jsem byl opravdu spokojen.

Přínosná recenze?

Bezkonkurencni cena (zvlaste pri koupi 2x500g), znackova kvalita Creapure - nejlepsi volba pro ty, kterym monohydrat funguje.

Přínosná recenze?

Výborný kreatin... Nemám co bych vytknul... Necítil jsem žádné zatížení organismu, jako u starších produktů tohoto typu... A za tu cenu? Dle mého názoru jeden z nejlepších 'kupů' které tu můžete udělat... :))

Přínosná recenze?

Můžu brát Creatine Creapure od Smartlabsu a BCAA najednou,díky.

Přínosná recenze?

Jsou i levnější, ale tento se mi osvědčil dobře, akorát mi teda nechutná, je to jak polohrubá mouka..

Přínosná recenze?