Smartlabs Fusion Gainer 15%

Smartlabs Fusion Gainer 15% - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Smartlabs Fusion gainer - 15% protein anabolic gainer

Smartlabs Fusion Gainer je nepostradatelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí budovat kvalitní, masivní svalovou hmotu a doplnit pořádnou porci energie i vitamínů. Smartlabs Fusion Gainer obsahuje 15% vysoce kvalitních bílkovin složených ze dvou částí. CFM syrovátkový koncentrát zajišťuje rychlý přísun lehce stravitelných bílkovin a plní tak anabolickou funkci. Micelární kasein zajišťuje tělu dlouhodobý přísun bílkovin a působí tak antikatabolicky. Smartlabs Fusion Gainer proto představuje ideální zdroj pro tvorbu svalové hmoty a především potréninkovou regeneraci svalů.

Smartlabs Fusion Gainer obsahuje kompletní spektrum esenciálních i neesenciálních aminokyselin s vysokým množstvím větvených aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin). O stálý energetický příjem se stará kombinace rychlých, středně pomalých sacharidů a pomalých sacharidů. Glukóza poslouží jako okamžitý zdroj energie pro momentálně vyčerpané svaly. Maltodextrin obstarává průběžný a stálý příjem energie, aby nedocházelo k náhlému poklesu krevního cukru. Palatinóza s glykemickým indexem 32 zásobuje tělo energií ve formě glukózy po dobu až 2 hodin. Je zdraví prospěšná.

Nepostradatelnou složkou Smartlabs Fusion Gainer je vitamínový premix, který zajišťuje optimální denní dávku vitamínů a minerálů. Kombinací postupně se uvolňujících sacharidů a proteinů, vitamínů a minerálů je zajištěn ideální příjem živin a energie pro rostoucí svalstvo. Za účelem minimalizace růstu tělesného tuku obsahuje Smartlabs Fusion Gainer v jedné dávce (60g) pouze 1g tuku.

Smartlabs Fusion Gainer v bodech:

  • dodá tělu energii a potřebné živiny pro svalový růst a regeneraci
  • obsahuje jen ty nejkvalitnější složky a je téměř bez tuku - 28% bílkovin, 1% tuku
  • vyniká bezkonkurenční lahodnou chutí a perfektní stravitelností
  • neobsahuje aspartam ani žádná umělá sladila či barviva

Smartlabs Fusion Gainer přispívá s ohledem na obsah bílkovin:

  • tvorbě svalové hmoty
  • udržení svalové hmoty
  • doplnění energie po zátěži
Celkem dotazů
10
9 odpověď
Prosím kdy bude dostupná 1000g verze? Předem díky
Dobrý den, tato gramáž by měla dorazit ve středu. Hezký den.
Dobrý den, mohl byste mi, prosím, doporučit jakýkoliv gainer, který obsahuje minimum obyč. cukrů. V současnosti užívám Gainer Fusion od Smartlabs. U tohoto výrobku, bohužel výrobce neuvádí hodnotu obyč. cukrů, ale pouze obecně obsah sacharidů. Jsem endomorf a zdá se mi, že po tomto gaineru přibývám i poměrně na tuku... Děkuji za odpověď.
Dobrý den, doporučuji jednoznačně http://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix - v tomto produktu jednoduché cukry nejsou a poměr sacharidů a proteinů je téměř srovnatelný, tudíž je to ideální gainer pro endomorfy. Hezký den.
Dobrý den, obsahuje tento produkt lepek? Nějak to nevidím nikde :) díky za odpověď
Zdravím, neobsahuje.
Dobrý den, potřebuji nějaký kokteil po tréninku... Doporučil by jste mi tento, nebo spíše AMIX CARBOJET™ GAIN? Předem děkuji za odpověď
Z těchto raději tento, ale doporučuji se podívat například na TPW Total Mass MAtrix nebo na Hard Gainer Extreme od MyProtein. Jsou to jendoduché produkty, ale mají vyšší podíl bílkovin, tady produkt docela dost přeplácíte, jelikož bílkovin mají oba dva naprosté minimum.
Dobrý den,můžete mi poradit jestli je lepší po tréninku hydro protein+ maltodextrin a nebo gainer?
Záleží na Vašich specifických denních potřebách. Obecně hydro je vhodné pro maximální regenraci avšak počítejte s nižší anabolickou odezvou jako v případě nehydrolyzovaného syrovátkového proteinu. Za mě je to tedy, pokud se snažíte o maximální nárůst svalové hmoty volit klasický mikro/ultra filtrovaný syrovátkový protein (Impact Whey, TPW Whey protein, Trec Whey 100 atd.). Samozřejmě ten maltodextrin tam můžete také po tréninku přisypat, ale nečekejte žádný významný bonusový efekt, syrovátka je více inzulinogenní jak maltodextrin, každopádně jej tam přidat můžete, pokud Vám to tak sedí do denního příjmu makroživin. Taktéž je vhodné přisypat kreatin monohydrát - Creapure 5g po výkonu.
Dobry den, je tento produkt vhodny jako pripadna plnohodnotna nahrada snidane anebo jidla behem dne, prosim? (nejsem schopna do sebe po ranu nic vetsiho dostat a vyhovuje mi tekuta forma - shake) Pripadne, jaky jiny produkt z Vasi nabidky s vyvazenym pomerem zivin by mohl nejlepe plnit tuto funkci? Predem moc dekuji za odpoved.
Dobrý den, jak brát tento produkt ve dnech volna? Děkuji za odpověď.
NEjlépe tak, abyste naplnil denní příjem živin potřebný k přibírání. Obecně však stačí například dávku po-tréninku jinak dávkovat stejně, ale ideálně kdybyste si alespoň zhruba přijmutou energii a výživové hodnoty denně počítal.
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda v tomto gainerů nejsou náhodou nějaké vyrážky z mléka, mám totiž na mléko alergii. Děkuji za odpověď.
Pakliže jste alergický na mléčný cukr (laktózu), nějaké nízké procento tento gainer obsahovat bude, záleží na tom, na jakou látku vmléce obsaženou jste alergický a od jakého množství, jelikož někdo trpí například mírnou alergií a menší obsah laktózy není rizikový.
Alergický jsem pravé na laktozu trpím slabší formou alergie ale přece jenom bych preferoval nějaký gainer který nema laktozu můžete mi prosím nějaký doporučit.
Dobrý den, rád bych si u vás koupil gainer vysloveně na "po výkonu", ale vzhledem k obrovskému výběru je to složitější než jsem myslel. Prioritou je pro mě složení. Nechci do sebe cpát žádné zbytečné umělotiny a tak přemýšlím o tomto. Bojím se ale malého podílu bílkovin. Stačí to vynahradit vyšším příjmem během dne a třeba i zvýšit dávku na 100g? (bral bych ho jen v tréninkové dny po cvičení, na svačiny už mám jiné) Přemýšlím ještě o zeleném Jumbo nebo Royal Mass - ten je ale dražší.. V případě Jumba už bych neměl brát zvlášť kreatin předpokládám.. Chci nabrat hlavně čisté svaly - tuku mám dost (185 cm, 85kg)
když potřebuji rychle a aspoň 10kg přibrat je tento produkt vhodný??? předem děkuji za odpověd
Tento produkt je vhodný a při správném denním stravovacím režimu i efektivní pro nabírání tělesné hmoty.