Smartlabs Hydro Delicate

Smartlabs Hydro Delicate - diskuze k produktu

Do 70% bílkovin

Smartlabs Hydro Delicate - 100 % hydrolyzovaný protein

Smartlabs HYDRO Delicate představuje unikátní proteinový přípravek, jehož vyjimečnost spočívá zejména v rychlé vstřebatelnosti. Důvodem je vysoký obsah peptidů získaných enzymatickou hydrolýzou syrovátkové bílkoviny (stupeň hydrolýzy je 5). Krátké peptidy (mol. hmotnost pod 1000 Daltonů) tvoří víc jak 25 % bílkoviny. Vysoký podíl krátkých peptidů zabezpečí lepší absorpci a udržení bílkovin oproti nehydrolyzovanému proteinu.

Vstřebávání krátkých peptidů je dokonce rychlejší než přenos samotných aminokyselin (díky specifickému transportu), živiny se tak dostanou do těla rychleji než z běžných zdrojů proteinu.

Smartlabs Hydro Delicate v bodech:

 • přispívá k tvorbě svalové hmoty
 • udržení svalové hmoty
 • doplnění bílkovin u těžce trénujících sportovců, silových sportovců, vegetariánů a dalších osob se zvýšenou potřebou bílkovin
Hodnocení celkem
4.5 / 5
35 hodnocení
Doporučuje
91 %
32 z 35 uživatelů

Naprosto výborná chuť (čokoláda), které se nedá přepít, ale vždycky se na ní budete těšit. Stravitelnost super.

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

Delicate rozhodně není

Udělala jsem chybu. Běžně objednávám Hydro Traditional - Hořká čokoláda, teď jsem se přehmátla a objednala Hydro Delicate - Čokoláda. Stejný protein, stejné hodnoty, skoro stejná příchuť řeknete si. Hořkou čokoládu miluju pro výraznou chuť a nutnost ředit s více množstvím vody, přičemž na chuti jí to neubere. Naopak Čokoláda (Delicate) má už na první pohled jinou strunkturu, hrubší a neprášivou, a chuť je naprosto plochá. Kdyby šlo tu pixlu vrátit, udělám to. Kdo máte rád příchuť Hořká čokoláda, nekažte si tímhle chuť.

Přínosná recenze?
 • vanilka
  vanilka

Nejlepší hydro

Skvělá rozpustnost a výborná chuť! Vanilková příchuť bezkonkurenční. :-)

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

Nejlepší hydro

Stravitelnost, rozpostnost bez problémů.

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

Nejlepší hydro

Doporučuji, měla jsem strach že podle recenzí bude otřesná chuť, ale spletla jsem se protein chutná skvěle napodobuje kakao . MŇAM!

Přínosná recenze?
 • oříšek
  oříšek

Nejoblíbenější hydro!

Podle mě skvělá chuť, rozpustnost a všechno.

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

Nevýrazná chuť

V porovnání s Hydro Traditional variantou od stejného výrobce jsem čokoládu téměř vůbec necítil. Také o něco víc práší. Rozpustnost je ale v pořádku a stravitelnost také ok.

Přínosná recenze?
 • vanilka
  vanilka

Super hydro

Vanilka moc dobra

Přínosná recenze?

Protein bez umělých sladidel

Dobrý den, jaký je obsah sukralozy v tomto proteinu, popřípadě máte v nabídce nějaký whey protein bez umělých barviv a sladidel, klidně i koncentrát ? Děkuji za odpověď :)

Přínosná recenze?

Parada pomer cena vykon super.Mam us nekolik baleni za sebou chutove perfektni,jeden s mala proteinu ktereho jsem se neprepil.

Přínosná recenze?

Jsem s ním spokojen, jak stravitelnost tak chuť paráda,ale uz mam objednano tradiční hydro na zkoušku, tak snad nebudu litovat kvůli chuti, raději počítám s nejhorším :) Delicate je ale opravdu delicate na hydro :)

Přínosná recenze?

perfektní věc ihned po tréninku, není tak hořké jako tradiční, hydro mi vyhovuje je to lepší než polykat spousty tablet aminokyselin, super,doporučuji všem

Přínosná recenze?